Orman teşkilatından Es Es’e destek
18 Şubat 2019, Pazartesi

Orman teşkilatından Es Es’e destek

Orman teşkilatından Es Es’e destek

Orman Bölge Müdürlüğü'nde yapılan kampanya'da 'a bağış toplandı.

kulübünü mali yönden güçlendirmek için başlatılan kampanyaya kurumların desteği devam ediyor. Orman Bölge Müdürlüğü'nde yapılan toplu katılımda ilk 2 saatte 77 katılımcı 24 bin lira bağışta bulundu.


Orman Bölge Müdürlüğünün bahçesinde yapılan bağış etkinliğine; Bölge Müdürü Recep Temel, Eskişehirspor Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Tuç, Kampanya sorumlusu Sevda Karaali katıldı. Orman Bölge Müdürü Recep Temel yaptığı konuşmada, "Bu şehrin ekmeğini yiyen biri olarak Eskişehirspor'a da borcumuz var, şimdi onu ödeme vakti geldi" dedi.

77 PERSONEL DESTEK VERDİ


Kulüp adına bir konuşma yapan Hasan Tunç da Orman Teşkilatına teşekkür etti. Kampanya sorumlusu Sevda Karaali ise kampanya başlatılması sürecini anlattı. Toplanan paraların ne şekilde sarf edileceği konusunda da bilgi verdi. Daha sonra personele katılım formları dağıtıldı. Gönüllülük esasına dayalı bağış kampanyası için personel sıraya girdi ve ilk 2 saatte 77 kişi kredi kartı ile aylık 26 lira olmak üzere 24 bin 600 lira bağış yaptı. Kampanyada "Hayata bir Es ver" ve "26'da 26" sloganları kullanıldı.

  1. 11.8.2018 13:04

Orman teşkilatından Es Es’e destek haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN