Son dakika spor haberleri: 'ta 'i hayata döndüren 5 gerçek!

'ta sezona çok kötü başlayan , son haftalarda müthiş bir form grafiği yakaladı. Özel hayatını yoluna koyan Sırp futbolcu, Başkan ve teknik direktör ’ın desteği ile normale dönerken, formasına da kavuştu. İşte Ljajic'i hayata döndüren 5 gerçek...

Beşiktaş Haberleri Giriş Tarihi: 02 Mart 2021 Salı 00:14 Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2021 Salı 01:18

'in hayatı da kariyeri de öyle bir noktadan döndü ki tabiri caizse kitaplara konu olur. Her şeyin başlangıcı ise 29 yaşındaki oyuncunun özel hayatıydı. Ancak yıldız futbolcu artık çok daha pozitif, çok daha mutlu bir durumda. İşte Sabah'ın derlediği habere göre Ljajic'in yükselişinin satır başları:

1- YENİ SEVGİLİ İLE HAYATA BAĞLANDI
Uzun yıllar birlikte olduğu sevgilisiyle ayrılan ve depresyona giren Adem Ljajic, geçtiğimiz yıldan bu yana bir hayli dertliydi. Yıldız futbolcu, 2 ay önce yeni bir aşka yelken açınca önce morali sonra da futbolu toparlandı. Ljajic artık daha mutlu ve bunu futbola da yansıtmaya başladı.

2- ÇEBİ'YE VERDİĞİ SÖZÜ TUTTU
Sıyah-beyazlı kulübün başkanı göreve geldiği günden bu yana, Ljajic ile defalarca görüşme sağladı. Son yaptığı bire bir sohbette 29 yaşındaki oyuncusuna destek veren Çebi, kendisinden toparlanma sözü istedi. Ljajic de Başkan'a verdiği sözü tutarak yeniden çıkışa geçti.

3- SERGEN YALÇIN'IN ELİ DEĞDİ
Herkesın 'Ljajic artık bitti, fayda sağlamaz' dediği noktada oyuncusunun kalitesine güvenen teknik direktör , üst üste 4 mücadelede Ljajic'i 11'de sahaya sürdü ve yeniden yıldız olduğunu hissettirdi. Takım oyununa iyice adapte olan Boşnak futbolcu, etkisini de yansıtmayı başardı.

4- DÜNYA KUPASI FAKTÖRÜ
forması giyen Adem Ljajic, formsuzluğu nedeniyle milli formadan da uzak kalmaya başlamıştı. Milli takıma çağrılmama tehdidi altında kalan Ljajic, 'nde yeniden takıma dönmek için ekstra motive olmuş durumda.

5- 'EVİNE GERİ DÖNERSİN' RESTİ
SEZON başından bu yana takımdan gönderilmesi konuşulan Ljajic'e devre arası öncesi menajerinden gelen uyarı işe yaradı. "Bu şekilde devam etmen halinde Sırbistan Ligi'ne geri dönersin" uyarısı alan Ljajic, hızlı bir şekilde kendine geldi.

SON DAKİKA