Karadeniz’le devam – Fotomaç – 29 Mayıs 2016 ;
HEPSİ
  13 Aralık 2017, Çarşamba

  Karadeniz’le devam

  Karadeniz’le devam

  , 3 yıl daha Divan Kurulu Başkanı seçildi

  'ta dün yapılan Divan Kurulu Başkanlık Seçimi'ni, kazandı. Divan Kurulu Başkanlığına, mevcut başkan Yalçın Karadeniz'in yanı sıra Affan Keçeci, Mehmet İhsan Yalçın, Haluk Karakurt ve Taylan Uygur aday oldu. 1014 divan kurulu üyesi oy kullanırken, 4 oy geçersiz sayıldı. 3 dönemdir Divan Kurulu Başkanlığı yapan Yalçın Karadeniz, 615 oyla 4. kez Divan Kurulu Başkanı oldu. Karadeniz'in önceki dönemden değişiklik yapmadığı Divan Kurulu ekibi Rasim Kara, Cengiz Satar, Serdar Keskin, Serdar Piroğlu, Ersan Aksoylu ve Osman Akalın'dan oluşuyor. Yeni Divan Kurulu 3 yıl görev yapacak. Seçimde aday olan diğer adaylardan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın desteklediği Affan Keçeci 295 oy alırken, İhsan Yalçın 48, Haluk Karakurt 29, Taylan Uygur da 23 oy aldı.

  Oy veren-vermeyen herkesin başkanıyım
  Dördüncü kez başkanlığa seçilen Yalçın Karadeniz, sonuçların ardından yaptığı konuşmada, seçimde herhangi bir gerginlik yaşanmamasının kendisini çok mutlu ettiğini ifade etti. Karadeniz, "Önemli arkadaşlarla yarışmanın mutluluğunu yaşıyorum. Seçimlerde kazanma arzusundan kaynaklanan gerilimler olur ancak bizde yaşanmadı. Demokratik ve kavgasız bir seçim gerçekleşti. Takdire değer bir durumdur. Bana oy veren-vermeyen herkesin başkanıyım" ifadelerini kullandı.
  1. 29 Mayıs 2016, Pazar
  2. Güncelleme: 00:53

  Karadeniz’le devam haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN