Patron Şenol hoca - Son dakika Beşiktaş haberleri - Fotomaç
26 Haziran 2019, Çarşamba

Patron Şenol hoca

Patron Şenol hoca

Beşiktaşlı yöneticiler açıkladı: Profesyonel yönetim oluşmasından yanayız. Bu yıl eskiye göre daha gayretli profesyonelleşme çabası göreceksiniz. Profesyonelleşmenin dizaynını Güneş ile yapacağız

Beşiktaşlı yöneticiler Ahmet Nur Çebi, Ahmet Ürkmezgil, Metin Albayrak ve Erdal Torunoğulları, yeni sezonu değerlendirip, teknik direktör 'i 'takımın patronu' olara değerlendirdi. İşte yöneticilerin yeni sezonla ilgili görüşleri: "Geçmişte de profesyonelleşme çabasındaydık. O konuda ısrarlıyız. Profesyonel yönetim oluşmasından yanayız. Bu yıl eskiye göre daha gayretli profesyonelleşme gayreti göreceksiniz. Profesyonelleşmenin dizaynını Güneş ile yapacağız.

Dizayn edeceğiz
Kurumsal yapı ve profesyonel yapılar hayalimiz. Güneş ile profesyonelliği dizayn edilen bir yıl geçirmek istiyoruz. Erdal Torunoğulları ile vizyonumuz yurt dışında iyi seviyede. Bunu Güneş ile dizayn edip üst seviyeye çıkaracağız. Sportif direktör ile teknik direktör ilişkilendirilmeli.

Fatih DOĞAN
  1. 15.6.2015

Patron Şenol hoca haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN