Önce aynaya bakın – Fotomaç – 18 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  17 Aralık 2017, Pazar

  Önce aynaya bakın

  Önce aynaya bakın

  : Rakiplerimiz sürekli hakkımızda konuşuyor. Herkesin öncelikle aynaya bakması gerekiyor. Bu sezon, her türlü engellemelere rağmen şampiyon olacağız

  Başkanı , "Bu sezon her türlü engellemelere rağmen şampiyon olacağımızı düşünüyorum. Şampiyonluk turunu Vodafone Arena'da atmak istiyoruz" ifadesini kullandı. Beşiktaş'ın bütün branşlarda sporcularına karşı yükümlülüklerini yerine getiren bir kulüp olduğunu belirten Orman, "Bunları kamuoyu önünde ifade etmiyoruz ama işin ilginci rakiplerimiz bizim hakkımızda konuşuyor. Herkesin önce aynaya bakması lazım. Bizim de bilgilerimiz var. Bizim sağlıklı ödeme şeklimizin hiçbir kulüpte olduğunu zannetmiyorum" diye konuştu. İnşaatı süren Vodafone Arena'da tamamlanan ilk locadan yapılan BJK TV yayınına katılan başkan Orman, kaba inşaatın 29 Aralık'ta sona ereceğini kaydetti. FİKRET Orman şöyle devam etti: "Önümüzde mayıs ayına kadar bir süreç var. Kol kola girmiş Beşiktaş camiası, bu sezon şampiyonluğu kazanacaktır. Taraftarımızın desteğine ihtiyacımız var. Yabancısıyla yerlisiyle bu takımda oynayanlar pırıl pırıl çocuklar. Şampiyonluk turunu burada atmak istiyoruz."

  Geçti Bor'un pazarı!
  Başkan Orman, iç saha maçlarını hangi statta oynayacakları konusunda, "Onlar stat vermiş, bunlar vermemiş! Geçti Bor'un pazarı, artık Niğde'de buluşuruz" yorumunu yaptı. Başkan Orman, "Trabzon ile G.Saray maçlarını, Ankara veya Konya'da oynayabiliriz. Başakşehir'de alınacak sonuçlara bakacağız" diye konuştu.

  24 adet locamız kaldı
  Fikret Orman, "Loca veya kombine satışlarından memnun musunuz?" sorusunu şöyle yanıtladı: "146 locadan 122'sini sattık. Kalan 24 tane locayı da, stat bitene kadar satarız. Kombinelere olan ilgi yeterli değil. Özellikle 1903 Tribünü ve VIP'ye ağırlık veriyoruz. Yılbaşından itibaren ilginin artacağını düşünüyorum."
  1. 18 Kasım 2014, Salı
  2. Güncelleme: 00:51
  Etiketler:

  Önce aynaya bakın haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN