Töre'ye erteleme – Fotomaç – 02 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  15 Aralık 2017, Cuma

  Töre'ye erteleme

  Töre'ye erteleme

  Tahkim Kurulu, siyah-beyazlı yıldızın 3 maçlık cezasının '1'inde bir senelik ötelemeye' gidilmesine oybirliğiyle karar verdi. Kalan 2 maçlık cezası ise hemen 'infaz' edilecek

  'a, Tahkim Kurulu'ndan için 'sevindiren' bir haber geldi. Kuruldan yapılan açıklamada, Gökhan'ın 3 maçlık cezasının 2 maçlık kısmının uygulanmasını, kalan 1 maçın ise 1 yıl ertelenmesine karar verildiği bildirildi. Tahkim'den şu görüş bildirildi: "Beşiktaşlı Gökhan Töre'ye; hakeme yönelik hakareti nedeniyle FDT'nın 41/1-a. ve 35/4. maddeleri uyarınca, 3 resmi müsabakadan men cezası ve 13 bin TL para cezası verilmesinde sübut, hukuki nitelik ve cezanın tayini bakımından bir isabetsizlik bulunmadığı anlaşıldığından, itirazın reddine, cezanın onanmasına oybirliği ile; karar verilmiştir.

  Karar oybirliğiyle alındı
  Kurulumuzun yaptırımın ertelenmesine ilişkin kararlarında ve FDT'nin 102. maddesindeki şartları taşıdığı anlaşıldığından 'yaptırımın ertelenmesi' talebinin kabulüne, PFDK'ca verilen 3 resmi maçtan men cezasından henüz infaz edilmeyen 1 resmi maçtan men cezasının 1 yıl ertelenmesine, 2 resmi maçtan men cezasının ise derhal infazına oybirliği ile karar verilmiştir."

  Bugünkü derbide oynamıyor
  Erciyes maçında gördüğü kırmızı kart sonrası 3 maçlık ceza alan ve bunun 1'i ertelenen Gökhan Töre, bugünkü derbisinde forma giyemeyecek. Tahkim'in 'hemen infaz' kararı nedeniyle bu akşamki mücadelede takımını yalnız bırakacak.
  1. 02 Kasım 2014, Pazar
  2. Güncelleme: 02:21

  Töre'ye erteleme haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN