Sonra görüşelim - Son dakika Beşiktaş haberleri - Fotomaç
21 Ekim 2019, Pazartesi

Sonra görüşelim

Sonra görüşelim

Kartal'ın '4 atlısı', ve 'a ödenecek yüksek rakamlar nedeniyle yönetimin başını ağrıtacak. Henüz para konuşulmasa da oyuncular "Daha erken, sonra görüşelim" dedi

yönetimi, transfer için elini çabuk tutmak istiyor. Bir yandan sezon sonu takımı en iyi yere taşımanın hesaplarını yapan siyah-bayazlı kurmaylar, diğer yandan da iç transfere el attı. Sezon sonu sözleşmesi bitecek Hugo Almeida'yı takımda tutmanın hesaplarını yapan yönetim, diğer yandan da gelecek sezon mukaveleleri sona erecek , Necip Uysal, ve Mustafa Pektemek'i de elden kaçırmamak için çalışmalara başladı.

Tatmin edici bir rakam!...

Ancak Kerim ve özellikle yeni transfer 'a öndenecek olan yüksek rakamlar, siyah-beyazlıların başını bir hayli ağrıtacak gibi duruyor. 4 oyuncu da ilk etap görüşmelerde bu iki oyuncuya verilen rakamları baz alarak, yönetimden kendilerinin önlerine de tatmin edici rakamlar sunmasını bekliyor. Dört futbolcu ile de şimdiye kadar dek kesinlikle para konusunun görüşülmediği ancak Ersan, Veli, Mustafa ve Necip'in, tıpkı daha önce Olcay ve Oğuzhan'ın yaptığı gibi mukavele yenilemek için aceleci olmadıklarını başkan Fikret Orman ve yöneticilere bildirdikleri belirtildi.
  1. 31.3.2014

Sonra görüşelim haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN