Bir iddia:Şoforü kandırdılar! – Fotomaç – 23 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  15 Aralık 2017, Cuma

  Bir iddia:Şoforü kandırdılar!

  Bir iddia:Şoforü kandırdılar!
  Fanatik 'Delije' (Deliler) Grubu İstanbul'a 'emrivaki' yaparak maç sabahı geldi. 3 Biletsiz taraftarlar G.Saray ve kulüplerine baskı yaparak 80 bilete ek 250 bilet daha istedi. G.Saray kulübü bu isteği reddetti. 3 Maça girmesi mümkün olmayan Kızılyıldızlı taraftarlar otobüslerle Sultanahmet'e yönlendirildi. 3 Şoförleri "Biletlerimiz alındı" diyerek kandıran Sırplar, İpekçi'ye doğru yöneldi. Kendi aralarında kavga ettiler ve Marko İvkovic öldü.

  PEKİ KİM BU DELİJE?
  Galatasaray koçu Ergin Ataman'ın 'terörist' diye nitelediği Kızılyıldız'ın Delije taraftar grubu Avrupa'nın 'en faşist' topluluklarından biri. Novi Pazar ile oynadıkları karşılaşmada Türk bayrağı yakan Delije'nin eski liderlerinden biri 'Sırp kasabı Arkan' olarak bilinen ve binlerce Müslümanı öldüren Zeljko Raznatovic'ti. Bu grubun söylediği bestelerin içinde "Bosna'da Türk kanı içtik" ifadeleri yer alıyor.
  1. 23 Kasım 2014, Pazar
  2. Güncelleme: 01:09
  Etiketler:

  Bir iddia:Şoforü kandırdılar! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN