Fransızlar yıkıldı: Utanç verici istatistik! - Son dakika UEFA Avrupa Ligi haberleri - Fotomaç
19 Kasım 2019, Salı

Fransızlar yıkıldı: Utanç verici istatistik!

Fransızlar yıkıldı: Utanç verici istatistik!

'ne bu sezon Saint-Etienne ve Rennes ile katılan , gruptaki 4. maçlar sonucunda henüz galibiyeti olmayan 3 ülkeden biri oldu. (fotomac.com.tr / Dış Haberler)

Fransız takımları 'nde istediği sonuçları elde edemedi. UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Saint-Germain ve 'la başarılı maçlar çıkartan Fransızlar, Avrupa Ligi'ndeyse dibi gördü.

, Avrupa Ligi'nde bu sezon gruplarda ve Norveç ile birlikte henüz galibiyeti olmayan üç ülkeden biri oldu. Saint-Etienne ve Rennes ile temsil edilen Fransızlarda basın da bu tabloyu 'utanç verici istatistik' olarak niteledi.

  1. 08.11.2019

Fransızlar yıkıldı: Utanç verici istatistik! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN