Eskişehir'in Mahmudiye ilçesindeki Anadolu Tarım İşletmesi Müdürlüğünce yetiştirilen 17 safkan Arap elit tayı, 9 Ekim Salı günü satışa sunulacak.
27 Mayıs 2019, Pazartesi

Şampiyon adayı taylardan 3,5 milyon lira gelir bekleniyor

'in Mahmudiye ilçesindeki Anadolu Tarım İşletmesi Müdürlüğünce yetiştirilen 17 safkan Arap elit tayı, 9 Ekim Salı günü satışa sunulacak.

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğüne (TİGEM) bağlı 'in Mahmudiye ilçesindeki Anadolu Tarım İşletmesi Müdürlüğünce yetiştirilen 17 safkan Arap elit tayı, 9 Ekim Salı günü satışa sunulacak.

İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda saat 12.00'de satışına başlanacak taylar arasında Tamerinoğlu, Ayabakan, Altaha, Hızlıtay, Şövalye, Ağakaraca, Zigana ve Yaşarcık gibi 'de yarış sahalarında adından başarıyla söz edilen ünlü aygırların yavruları da bulunuyor.

Bu yıl yaklaşık 3,5 milyon lira gelir beklenen satışlar, TJK ve TAY TV'den de canlı yayınlanacak.

  1. 26.09.2018

Şampiyon adayı taylardan 3,5 milyon lira gelir bekleniyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN