Binicilikte TBMM ve Genelkurmay Başkanlığı Kupası Engel Atlama Yarışmaları, Ankara'da yapılacak. - Son dakika At Yarışı haberleri - Fotomaç
25 Haziran 2019, Salı

Binicilikte ve Genelkurmay Başkanlığı Kupası heyecanı

Binicilikte TBMM ve Genelkurmay Başkanlığı Kupası heyecanı

Binicilikte ve Genelkurmay Başkanlığı Kupası Engel Atlama Yarışmaları, 'da yapılacak.

Binicilikte ve Genelkurmay Başkanlığı Kupası Engel Atlama Yarışmaları, 'da yapılacak.

Başkent Binicilik Kulübü Özel Unvan Yarışmaları, 28-30 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek. Organizasyon kapsamında engel atlama yarışmalarının prestijli iki kupası da sahibi bulacak. Genelkurmay Başkanlığı Kupası, 29 Eylül Cumartesi, TBMM Kupası ise organizasyonun son günü düzenlenecek.

Ayrıca Türkiye Jokey Kulübü Kupası, Gölbaşı Kaymakamlığı Kupası, Gölbaşı Belediye Başkanlığı Kupası, Süvariler Kupası, Emekli Albay Önder Önce Kupası, Genelkurmay Başkanlığı Yıldızlar Kupası, Ziraat Bankası Kupası, TBMM Gençler Kupası'nın da yer aldığı yarışmalar yapılacak.

  1. 26.09.2018

Binicilikte TBMM ve Genelkurmay Başkanlığı Kupası heyecanı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN