Akhisar Arena'yı bakanlık yapacak - Son dakika Akhisar Belediye Gençlik ve Spor haberleri - Fotomaç
04 Nisan 2020, Cumartesi

Akhisar Arena'yı bakanlık yapacak

Akhisar Arena'yı bakanlık yapacak

Akhisar Belediyesi tarafından yapımına başlanan ancak ihaleyi alan firma ile yaşanan anlaşmazlıklar nedeniyle inşaatı yarıda kalan 13 bin kişilik Akhisar Arena Stadı’nın, Gençlik ve Bakanlığı’na devrinin görüşüldüğü önerge kabul edildi.

Akhisar Belediye Meclisi'nde gündeme alınan ancak parti üyelerinin anlaşmazlıkları nedeniyle karma komisyona taşınan devir önergesinin onaylandığı, pazartesi günü olağanüstü meclis toplantısı yapılacağı açıklandı.

Stat inşaatını bakanlığın tamamlaması konusunda komisyonlardan olumlu cevap aldıklarını belirten Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı, "Pazartesi günü saat 11.00'de meclisimiz olağanüstü toplanacak. Meclis kararının çıkmasının ardından salı günü Ankara'ya gidip devir işlemini gerçekleştireceğiz. Stadın en geç yeni sezonun ikinci devresine yetişmesini umuyoruz" dedi. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün, "Stadı biz yapalım" teklifi ise kabul edilmedi.

  1. 21.05.2016
  2. Güncelleme: 21.05.2016 12:44

Akhisar Arena'yı bakanlık yapacak haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
FOTOMAÇ GÜNDEM
Sitene Ekle
SON DAKİKA