30 Nisan 2022 | Cumartesi

Şampiyon gibi

Çok önemli eksiklere rağmen (Crespo- Kim) İsmail Kartal'ın Fenerbahçe'si takır takır oynamaya devam ediyor. Takımın en önemli artısı top rakipteyken herkesin topun arkasına geçmesi.
Hal böyle olunca kaybedilen top çok kısa bir sürede geri kazanılıyor.
İrfan Can'ın ne kadar önemli bir oyuncu olduğunu söylememe gerek yok herhalde. Lakin fizik olarak ancak 45 dakikayı tamamlayacak güçte.
İlk yarı Maradona ikinci yarı ise futbol yaşantısının sonuna gelmiş papaz futbolcu kıvamında!
Önümüzdeki sezon ona çok daha fazla iş düşecek. Bu yüzden fizik kalitesini arttırması gerekiyor.
Herkesin koşup, mücadele ettiği takımda çok sırıtıyor.
***
Serdar Dursun gerçekten çok iyi niyetle mücadele ediyor. Özellikle yaptığı hücum preslerle arkadaşlarını çok rahatlatıyor. Ama şunu herkesin bilmesi lazım; Serdar'dan ancak "alternatif santrfor" olur. Fazlasını beklememek lazım!
Seneye alınacak çok iyi bir golcünün iyi bir alternatifi. Böyle problemsiz oyunculara da ihtiyaç var.
İsmail hocanın Crespo'nun yokluğunda Arda'yla başlamasını bekledim.
Ama olmadı. Bir bildiği var diyeceğim ama herkes artık onun "korunmaya" ihtiyacı olmadığını görüyor. İnanın maçı statta izledim; tribünler tıka basa doluydu.
Gelenlerin çoğu hem takımın iyi futboluna hem de Arda'yı izlemeye geliyor. Bir takım şampiyon olamayacağı bilindiği halde tribünleri bu kadar doldurabilir mi? Bugün şampiyon olanlar bu kadar kalabalığı bir arada göremiyor.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
SON DAKİKA
Anasayfa Anasayfa Beşiktaş Beşiktaş Fenerbahçe Fenerbahçe Galatasaray Galatasaray Trabzonspor Trabzonspor