Toroğlu: Beşiktaş bu sene şampiyon olamazsa...
Videoyu Daralt

Toroğlu: Beşiktaş bu sene şampiyon olamazsa...

Spor Toto Süper Lig'in 20. haftasında Beşiktaş deplasmanda Bursaspor ile 2-2 berabere kaldı. A Spor Yorumcusu Erman Toroğlu Takım Oyunu programında, Şampiyonlar Ligi'nde gruptan çıkmanın Beşiktaş'ı yıprattığını söyledi.


"BU SENE ŞAMPİYON OLAMAZSA..."
Tehlike gözüküyordu. Görünüyor olay. Beşiktaş gitmiyor... Beşiktaş'ın bu sene Şampiyonlar Ligi'nde gruptan çıkması bu Beşiktaş'ın geleceği için kötülük oldu. Bu sene şampiyon olamazsa seneye bu takım çok deformasyona uğrar. Çok yaşlı bir takım, kiralık oyuncusu da var. Şenol Güneş gider, bu takım sallanır.

"DÜNYAYI 3-4 DEFA GEZDİM DEDİ..."
Çok laf yapılıyor ama istikbale yatırım yapmıyorlar. Başkan "dünyayı 3-4 defa gezdim dedi", Mitrovic'i aldı geldi 200 km ilerideki Hırvatistan'dan! O kadar gezdik dediler Alanya'dan santrfor aldılar.

"KULÜPLER BİRLİĞİ BAŞKANLIĞI AVANTAJ DEĞİL"
Ben Fikret Orman'ın yerinde olsam Kulüpler Birliği Başkanı olmazdım. Kulüpler Birliği Başkanı olması demek, aynı şeyi Dursun Özbek için de söylemiştim; sağ kolu arkasına bağlamak demek. Tek elle savaşırsın. Avantaj değil. Ne işin var senin. Sen başka işe bak.

  • Video Boyutu
  • Bu videoyu bildir
  • İşaretlenen videolar ve kullanıcılar, Topluluk Yönergeleri'mizi ihlal edip etmediklerinin belirlenmesi için YouTube personeli tarafından 7 gün 24 saat izlenir. Topluluk Yönergeleri'ni ihlal eden hesaplara ceza verilir, ciddi düzeyde veya tekrarlı ihlaller yapanların ise hesapları feshedilebilir. Bir kanalı bildirmek istiyorsanız lütfen burayı tıklayın
02 Şubat 2018, Cuma
SİTENE EKLE
  • Video Boyutu
  • 0
  • 0


    BİZE ULAŞIN