Futbol Genel Koordinatörü Özkan Sümer: "Burak ve Sosa'ya teklif yok!" – Fotomaç – 17 Mayıs 2018
17 Ocak 2019, Perşembe

Futbol Genel Koordinatörü Özkan Sümer: "Burak ve Sosa'ya teklif yok!"

Futbol Genel Koordinatörü Özkan Sümer: "Burak ve Sosa'ya teklif yok!"

Özkan Sümer, ve için bir teklif almadıklarını, gelirse ilgilenebileceklerini söyledi.

Futbol Genel Koordinatörü Özkan Sümer, ve ile çıkan transfer haberlerini değerlendirdi. Sümer, Burak'ın ameliyat olduğunu hatırlatarak, "Temasları olup olmadığını bilmiyoruz. Zannediyerum bu hafta bitiminde Burak Yılmaz olayı netleşir. Şu ana kadar net bir bağlantı ortaya çıkmış değil. B izim yönümüzden de net bir karar verilmiş değil. Karşılıklı görüşmeden sonra birtakım konular netleşecek" ifadesini kullandı. Sümer, 'ın gündeminde yer aldığı iddia edilen Sosa için de, "Şu anda bize herhangi bir öneri, teklif gelmiş değil. Öyle istekleri olursa ilgileniriz" dedi.

BURAK'TAN TEPKİ GELDİ
Özkan Sümer'in yaptığı açıklamalara Burak Yılmaz'dan tepki geldi. Sosyal medya hesabından bir mesaj paylaşan golcü oyuncunun, "Benimle alakalı ne olduğu anlaşılmayan açıklamalar yapmak yerine, arayıp da geçmiş olsun demeyi düşündünüz mü?" şeklindeki sitemkar ifadeleri dikkat çekti.
  1. 17.5.2018

Futbol Genel Koordinatörü Özkan Sümer: "Burak ve Sosa'ya teklif yok!" haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN