Gökhan’ı herkes istiyor – Fotomaç – 29 Mayıs 2016 ;
HEPSİ
  11 Aralık 2017, Pazartesi

  Gökhan’ı herkes istiyor

  Gökhan’ı herkes istiyor

  Başkan Usta: Ciddi oranda oyuncuları göndermek zorundayız. Peki bunları kime satacağız? ’yi, Oğuzhan’ı millet istiyor. Bu konuda yardım istiyoruz

  Mevcut kadrodan yollarını ayıracakları futbolcuları en iyi fiyatlara göndermeye çalıştıklarını belirten Usta, şöyle devam etti: "Biz bütçe disiplininden taviz vermeden Ersun hoca ile bütçemiz 20 milyon euro diyerek anlaştık. Geldiğimizde 150 milyon lira olan rakam şimdi 60-65 milyon lira. Göndereceğimiz futbolcular ve elimizde kalacak olanlar var. Ciddi oranda oyuncuları göndermek zorundayız. Peki bunları kime satacağız? Gökhan Töre'yi, Oğuzhan'ı millet istiyor.

  En iyi fiyat için çırpınıyoruz
  Biz de Metin ya da bir başkasına diyoruz ki yardım et. Dünyanın her tarafında menajerleri vardır. Kulübümüzün içerisinden parlama ihtimali olanlara menajerlik teklif edenler bile var. Kulübümüzde bunu yapanlar varken Ahmet, Mehmet yapmış çok önemli değil. Elimizdekileri en iyi fiyata göndermek için çırpınıyoruz."
  1. 29 Mayıs 2016, Pazar
  2. Güncelleme: 00:47

  Gökhan’ı herkes istiyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN