rakibi rahatlattı

"Hücumda zorluk yaşadık. 3. golden sonra da teslimiyetçi bir görüntü sergiledik. Takımın oyun umudunu yitirmesibenim için çok olumsuzdu"

Trabzonspor Haberleri Giriş Tarihi: 21 Ocak 2013 Pazartesi 00:35
Teknik Direktörü , "Çok şey kazanabileceğimiz maçta maalesef 3 puan kaybettik" dedi. Güneş, devre arasında, iyi bir çalışma dönemi geçirdiklerini belirterek, "Maça moralli çıkmıştık ama oyun başında yediğimiz golle direncimiz düştü. Beklediğimiz dirençli, inançlı oyun tarzı ortaya çıkmadı" diye konuştu. "Rakibimiz bizim top kayıplarımızdan atak yaptı" diyen Güneş, şöyle devam etti: "En azından top kayıplarını çıkarmamalıydık, baskı yapmalıydık. Rakibimiz bunu iyi kullandı. Hücumda zorluk yaşadık ve rakibi rahat oynattık. Üçüncü golden sonra da teslimiyetçi bir görüntümüz vardı. Skor ne olursa olsun mücadeleyi bırakmamalıydık. Takımın oyun umudunu yitirmesi
benim için çok olumsuzdu" diye konuştu.

OYUN ANLAYIŞIMIZDA EKSiKLiKLERiMiZ VARDI

Güneş, bir gazetecinin hakemle ilgili sorusu üzerine ise "Ofsayt, penaltı gibi konularda konuşmanın anlamı yok. Çok iyi bir hakem ama ev sahibi olarak faul veya diğer kararlarda bizim daha fazla aleyhimize karar verdiğini, rakibi rahatlattığını düşünüyorum. Oyun anlayışımızda bizim de eksikliklerimiz vardı" yanıtını verdi. Güneş, ve puan kaybettiği haftada önemli bir avantajı değerlendiremediklerini ifade ederek, moral ve puan kaybettiklerini söyledi. Bordomavili oyuncu Aykut da, "İlk yarıyı 2-1 mağlup kapadık. İkinci yarıya iyi başladık, pozisyon bulduk ama atamadık. 3-1'den sonra maç bitmiş oldu" dedi.

Raşit ATEŞ

BİZE ULAŞIN