'dan flaş Trezeguet açıklaması

Kulübü Başkan Vekili transferin gözde ismi Mısırlı yıldız Trezeguet ile ilgili yaptığı açıklamada, "Biri 5, diğer kulüp ise 7,5 milyon Euro teklif etti. Ancak bu teklifler kulüp tarafından kabul edilmedi. Kulüp, Trezeguet için 15 milyon Euro'dan aşağı teklifleri kabul etmeyi düşünmüyor" dedi.

Kasımpaşa Haberleri Giriş Tarihi: 12 Temmuz 2019 Cuma 11:41

Kulübü Başkan Vekili , Mısırlı milli futbolcu Mahmoud Ahmed İbrahim Hassan (Trezeguet) için İngiltere takımlarından teklifi aldıklarını belirterek, "Trezeguet, ya 15 milyon Euro'yu getirecek ya da kulüpte kalacak" dedi.

Öksüz yaptığı açıklamada, Premier Lig temsilcilerinin Trezeguet'yi transfer etmek istediğini vurgulayarak, " ve başka bir İngiliz ekibinden resmi teklif geldi. Biri 5, diğer kulüp ise 7,5 milyon Euro teklif etti. Ancak bu teklifler kulüp tarafından kabul edilmedi. Kulüp, Trezeguet için 15 milyon Euro'dan aşağı teklifleri kabul etmeyi düşünmüyor" ifadelerini kullandı.

"BURADA KALACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM"

İki sezondur formasını giydiği lacivert-beyazlı takımda çıktığı 71 maçta 25 gole imza atan 24 yaşındaki kanat oyuncusunun ayrılmak istediğini vurgulayan Hasan Hilmi Öksüz, "Trezeguet için geçen sezonun devre arasında da bir ekibinden ciddi bir teklif gelmişti. Bu teklifi kabul etmemiştik. Trezeguet ya 15 milyon Euro'yu getirecek ya da kulüpte kalacak. Kendisinin burada kalacağını düşünüyorum. Takımda kalır ve devre arasına kadar iyi bir performans gösterirse 15 milyon Euro'ya başka bir takıma transfer olabilir" şeklinde görüş belirtti.

"TÜRKİYE'DE 15 MİLYON EURO VERECEK KULÜP YOK"

Hasan Hilmi Öksüz, Kasımpaşa ile 2020-2021 sezonu sonuna kadar sözleşmesi bulunan Trezeguet'yi Türkiye'den bir kulübün transfer edemeyeceğini ileri sürdü. Türk kulüplerinin içinde bulunduğu mali sorunlara dikkati çeken Öksüz, "Türkiye'de Trezeguet için 15 milyon Euro verecek kulüp olduğunu düşünmüyorum. Bu, mümkün değil. Yurt dışından da hiçbir kulüp kolay kolay bu rakamları veremez" değerlendirmesinde bulundu.

SON DAKİKA