Sayısal Loto bu akşam çekilecek! MPİ-22 Mayıs Sayısal Loto sonuçları - Son dakika Genel haberleri - Fotomaç
07 Temmuz 2020, Salı

bu akşam çekilecek! MPİ-22 Mayıs Sayısal Loto sonuçları

Sayısal Loto bu akşam çekilecek! MPİ-22 Mayıs Sayısal Loto sonuçları

Milli Piyango İdaresi’nin (MPİ) düzenlediği çekilişi için heyecanlı bekleyiş başladı. Sayısal Loto’da 2.devir gerçekleşmişken son çekilişte 6 bilen bir kişi çıkarak büyük ikramiyenin sahibi oldu. Peki 22 Mayıs Sayısal Loto çekilişinde hangi numaralar kazandıracak? Büyük ikramiye bu hafta kimleri sevindirecek?

Cumartesi ve Çarşamba günleri olmak üzere haftada 2 kez gerçekleşiyor. Şans oyunlarını yakından takip edenler büyük ikramiye hayallerine kavuşmak için doldurmaya başladı. resmi internet sitesinde bu akşam saat 21:45'te canlı yayın olarak takip edilebilecek.

İÇİN TIKLAYINIZSAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.
Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.
İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.
İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.
Sayısal loto oyununda bir kaç hafta üst üste altı numarayı doğru tahmin eden çıkmaması üzerine ertesi haftalara devir sayısının artması, hasılatın çok yüksek olması üzerine sayısal loto oyun planında yapılan değişiklikle, "Bir haftaya ait oyunda altı bilen çıkmaması halinde bu gruba ayrılan ikramiye, ertesi hafta altı numarayı doğru tahmin edenlere dağıtılmak üzere devredilir.
Sayısal Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,
(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir.

  1. 22.05.2019

Sayısal Loto bu akşam çekilecek! MPİ-22 Mayıs Sayısal Loto sonuçları haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
FOTOMAÇ GÜNDEM
Sitene Ekle
SON DAKİKA