Süper Loto çekilişinde 3. devir geçekleşecek! MPİ- Süper Loto sonuçları - Son dakika Genel haberleri - Fotomaç
29 Ocak 2020, Çarşamba

Süper Loto çekilişinde 3. devir geçekleşecek! MPİ-

Süper Loto çekilişinde 3. devir geçekleşecek! MPİ- Süper Loto sonuçları

Bu akşam gerçekleşecek olan için heyecanlı bekleyiş başladı. Milli Piyango İdaresi’nin (MPİ) düzenlediği Süper Loto çekilişinde bu akşam 3.devir gerçekleşeceğinden büyük ikramiye de katlanacak. Süper Loto oynamaya başlayan vatandaşlar talihli olma umudunu taşıyor. Peki hangi numaralar kazandıracak?

Süper Loto çekilişinde bu akşam 6 bilerek büyük ikramiyeyi kazanan olacak mı? 2 haftadır bilen çıkmayan Süper Loto'da bu hafta 3.devirin gerçekleşmesiyle vatandaşların talihli olma istediği de arttı. MPİ resmi internet sitesi üzerinden saat 21:15'te canlı yayın olarak izlenecek olan 16 Mayıs Süper Loto çekilişinin geçtiğimiz haftaki sonuçlarını haberimizden inceleyebilirsiniz.

İÇİN TIKLAYINIZ

SÜPER LOTO OYUNUNUN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.
İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.
Süper Loto oyununda büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir.Süper Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,
(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir.

  1. 16.05.2019

Süper Loto çekilişinde 3. devir geçekleşecek! MPİ- Süper Loto sonuçları haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN