AÖF sınav yerleri açıklandı! AÖF sınav giriş belgesi sorgulama - Son dakika Genel haberleri - Fotomaç
20 Ocak 2020, Pazartesi

sınav yerleri açıklandı! sorgulama

AÖF sınav yerleri açıklandı! AÖF sınav giriş belgesi sorgulama

Binlerce öğrencinin katılacağı sınavının giriş belgeleri merak ediliyordu ve açıklandı. tarafından adayların erişimine açılan nasıl sorgulanır? Peki binlerce açık öğretim öğrencisinin merakla beklediği ve çalışmalarını sürdürdüğü 2019 ne zaman gerçekleşecek?

bahar dönemi final sınavları için öğrenciler gün saymaya başladı. AÖF sınav belgelerini "aof.anadolu.edu.tr" internet sitesi üzerinden "öğrenci otomasyonu" bölümünden, T.C. kimlik numarası ve şifresi ile sorgulayabilirsiniz.

AÖF SINAV YERLERİ SORGULAMA EKRANI

2019 AÖF FİNAL SINAVI HANGİ TARİHTE?

tarafından yayınlanan akademik takvime göre, AÖF bahar dönemi final sınavı 25 - 26 Mayıs 2019 tarihlerinde yapılacak.AÖF SINAVINA GİRERKEN GEREKLİ BELGELER

-Fotoğraflı Sınav Giriş Belgesi
-Fotoğraflı ve Onaylı Kimlik Belgesi
Fotoğraflı, soğuk damgalı ve T.C. Kimlik Numaralı nüfus cüzdanı/Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartı/Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti kimlik kartı, süresi geçerli pasaport, Türk vatandaşlığından izinle ayrılanlar ve bunların kanuni mirasçılarına ait mavi kart, yurt dışında yapılan sınavlarda T.C. vatandaşları hariç başka bir ülkenin vatandaşları için o ülkeye ait nüfus cüzdanı niteliğindeki resmi belge bu amaçla kullanılabilir.

NOT: Bunların dışındaki belgeler (sürücü belgesi, mesleki kimlik kartları vb.) sınava giriş için geçerli kimlik belgesi olarak kabul edilmez.

  1. 15.05.2019

AÖF sınav yerleri açıklandı! AÖF sınav giriş belgesi sorgulama haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN