Süper Loto çekilişi bu akşam! MPİ-Süper Loto çekiliş sonuçları - Son dakika Genel haberleri - Fotomaç
29 Ocak 2020, Çarşamba

bu akşam! MPİ- çekiliş sonuçları

Süper Loto çekilişi bu akşam! MPİ-Süper Loto çekiliş sonuçları

Milli Piyango İdaresi’nin Perşembe akşamları düzenlediği için geri sayım başladı. ’nun 601. hafta çekilişi bu akşam gerçekleşecek. Geçtiğimiz hafta büyük ikramiyenin İzmir’e çıktığı Süper Loto çekilişinde bu hafta 6 bilen çıkacak mı? Hangi numaraların sahibi talihli olacak.

için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Vatandaşların büyük ikramiye için umutlarını bağladığı 25 Nisan çekilişi MPİ resmi internet sitesinden bu akşam saat: 21:15'te canlı yayın olarak takip edilecek. Peki Süper Loto'da büyük ikramiye bu hafta devir mi edecek yoksa talihlisini bulacak mı?

İÇİN TIKLAYINIZ

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞİNİN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.
Süper Loto oyununda büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir.

Süper Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,
(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.'ye kadar) ödenmektedir.

  1. 25.04.2019

Süper Loto çekilişi bu akşam! MPİ-Süper Loto çekiliş sonuçları haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN