Bir Zamanlar Çukurova’da Züleyha aklını mı kaybediyor! İşte fragman…
25 Mayıs 2019, Cumartesi

’da Züleyha aklını mı kaybediyor! İşte fragman…

Bir Zamanlar Çukurova’da Züleyha aklını mı kaybediyor! İşte fragman…

ATV’nin ilgiyle izlenen dizisi 28. bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Konusu ve oyuncularıyla oldukça sevilen ve izlenme rekorları kıran Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Züleyha’nın akıl hastanesine kapatıldığı görüntüler hafızalara kazındı. Peki Bir Zamanlar Çukurova’da Züleyha gerçekten aklını mı kaybediyor yoksa Hünkar hanım yeni oyununu mu oynuyor?

'nın yeni bölüm fragmanları yayınlandı ve büyük heyecan yarattı. Perşembe akşamları heyecan dolu sahneleriyle izleyicileri ekrana kilitleyen Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Demir, hapse mi giriyor? Yılmaz, Züleyha'yı içinde bulunduğu zor durumdan kurtarabilecek mi? İşte Bir Zamanlar Çukurova 28. bölümde yaşanacaklar…

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 28. BÖLÜM FRAGMANI


BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Çukurova'da kilitler vuruluyor! Hünkar'ın ölümden döndürdüğü Züleyha'yı artık daha zor günler bekliyor. Felaketten felakete sürüklenen Züleyha artık yaşamak istemiyor, yaşadığı her saniye onu mahvediyor. Hünkar'ın kararıyla akıl hastanesine kapatılan Züleyha, hayatının kalanını orada mı geçirecek?

Her olayı yakından takip eden Saniye ve Gaffur, konağın büyük bir sırrına daha ortak oluyor. Yamanlar'ın sırlarını, sermayesi gibi kullanmaya meraklı Gaffur, bu sefer hedefine ulaşabilecek mi? Seher, Gaffur'un başına ne çoraplar örecek?Olanlardan habersiz ofisinde oturan Demir karşısında Jandarma'yı görünce neye uğradığını şaşırıyor. Hakkında Fekeli'nin evini basıp Yılmaz'ı vurduğuna dair şikayetçi olan Demir parmaklıklar ardına geçiyor. Herkes Demir'i Jandarma'ya kimin şikayet ettiğini merak ediyor, Fekeli ve Yılmaz bile…

Elim bir kazayı daha atlatarak tekrar hayata dönen Yılmaz, gözlerini açar açmaz Müjgan'ı arıyor. Yılmaz, Müjgan'ı bir kez daha geri getirmeyi başarabilecek mi?

  1. 11.04.2019

Bir Zamanlar Çukurova’da Züleyha aklını mı kaybediyor! İşte fragman… haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN