YDS sınav giriş belgesi nasıl sorgulanır? 2019 YDS ne zaman? - Son dakika Genel haberleri - Fotomaç
19 Kasım 2019, Salı

sınav giriş belgesi nasıl sorgulanır? 2019 ?

YDS sınav giriş belgesi nasıl sorgulanır? 2019 YDS ne zaman?

Binlerce öğrencinin merak ettiği sınavı 2019 yılında hangi tarihte düzenlenecek? ÖSYM, YDS sınav giriş belgelerinin yayınlandığını duyurdu. Peki (YDS) giriş belgeleri nasıl sorgulanır?

Yabancı dil seviyesini resmi olarak kayıtlara sunmak isteyen adaylar 2019 sınavına katılacak. ÖSYM, YDS sınav tarihini belirledi. Sınava girişte zorunlu olan YDS sınav giriş belgesini de yayınladı, haberimizdeki linkten sorgulayabilirsiniz.

YDS SINAV BELGESİ SORGULAMA EKRANI

YDS giriş belgeleri 14 Mart tarihinde adayların erişimine açıldı. ÖSYM'nin resmi internet sitesi olan "ais.osym.gov.tr" üzerinden 24 Mart tarihine kadar sorgulanıp, çıktısı alınabilecek.2019 YDS NE ZAMAN?

YDS sınavı bu yıl 24 Mart 2019 tarihinde düzenlenecek. ÖSYM adaylara uyarıda bulundu, saat 10:00 itibariyle gelen adayların sınava alınmayacağını duyurdu. Sınav giriş belgesinde adayın fotoğrafının net olması önem taşımaktadır.

SINAVA GİRERKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Sınav giriş belgesi, nüfus cüzdanı ve fotoğraf bulundurmak gerekiyor. Kalem, silgi vb. kırtasiye malzemesi; saat, cep telefonu, her türlü mücevherat, takı, saç tokası, bozuk para, çanta vs. ile sınav salonuna girilmesi kesinlikle yasaktır. Kalem, silgi, şekerleme, peçete vs. sınavdan önce salon görevlileri tarafından adaylara ücretsiz olarak verilecektir.

  1. 19.03.2019

YDS sınav giriş belgesi nasıl sorgulanır? 2019 YDS ne zaman? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN