Bir Zamanlar Çukurova 24. bölümde şoke eden kaza! Züleyha’ya ne olacak? - Son dakika Genel haberleri - Fotomaç
22 Kasım 2019, Cuma

24. bölümde şoke eden kaza! Züleyha’ya ne olacak?

Bir Zamanlar Çukurova 24. bölümde şoke eden kaza! Züleyha’ya ne olacak?

Bu akşam ekrana gelecek olan için heyecanlı geri sayım başladı. Her bölümüyle izleyiciyi ekrana kilitleyen Bir Zamanlar Çukurova’da yine gerilim dolu sahneler yaşanacak. Züleyha ile Müjgan’ın aynı arabada görüldüğü fragmanda yaşanan şok kaza izleyicileri heyecanlandırdı. Züleyha’ya ne olacağı merak konusu…

24. yeni bölüm fragmanında Yılmaz ile Demir yine karşı karşıya geliyor. Demir Yılmaz'ı vurmak isterken önüne geçen Gülten'e kurşun isabet ediyor. Peki Gülten ölecek mi? Diğer yandan Fekeli ile Hünkar Hanım arasındaki aşk gözlerinden okunuyor. Fekeli kendileri için aşkın geç olmadığından bahsediyor. İşte Bir Zamanlar Çukurova'da bu akşam yaşanacaklar…

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 24. BÖLÜM FRAGMANI

"Seni sevmediğimi bildiğin halde nasıl beni sevmeye devam edebiliyorsun?"

Bir Zamanlar Çukurova 24. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Perşembe günlerinin vazgeçilmez dizisi Çukurova'da olaylar çığırından çıkıyor, tetikler çekiliyor! Büyük hesaplaşmalar ve ilk yüzleşmeler tüm Çukurova'yı sarsıyor. Gazetedeki Demir Yaman ve Züleyha röportajı fırtınalar estiriyor. Küçük konağı Yılmaz'ın satın aldığını öğrenen Demir çılgına dönüyor ve kontrolünü yitiriyor. Demir'in dizginlenemeyen öfkesinden nasibini alan da yine masum biri oluyor. Olaylar silsilesinin ardından ilk defa baş başa kalan Demir ve Fekeli yüzleşmesi nasıl sonuçlanacak?

Küçük konağı Yılmaz'a satan Şermin geri adım atmıyor. Hünkar'ı karşısına alan Şermin, ateşle oynadığının farkında değil. Kapısında bile yatsa Müjgan'la yüz yüze gelme fırsatını bir türlü yakalayamayan Yılmaz'ın yeni planı ne? Tüm bu olanları Müjgan'a anlatma isteğiyle yanıp tutuşan Yılmaz, ne kadar ileri gidebilecek? Kendisinden köşe bucak kaçan Müjgan'la konuşabilecek mi?

Demir Yaman, küçük konağı geri almak için elinden geleni ardına koymayacak. Fekeli, Hünkar, Demir ve Yılmaz ilk defa aynı masaya oturuyor. Fekeli'nin ısrarlarıyla uzlaşma sinyalini veren Yılmaz'ın tek şartı ne?

Tüm bunlar olurken Züleyha, Müjgan Doktor'un arabasına biniyor. Aynı ilçede bile bulunmak istemeyen ikili şimdi bir arabanın içinde baş başa!

  1. 15.03.2019
  2. Güncelleme: 15.03.2019 11:55

Bir Zamanlar Çukurova 24. bölümde şoke eden kaza! Züleyha’ya ne olacak? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
FOTOMAÇ GÜNDEM
Sitene Ekle
BİZE ULAŞIN