Dev bir adım - Son dakika Genel haberleri - Fotomaç
21 Temmuz 2019, Pazar

Dev bir adım

Dev bir adım

TFF Başkanı: Sporda Şiddet ve Düzensizliği Önleme Yasası sporda şiddet illetinin sona ermesi için çok önemli bir olay

Gerçek bir milat olacak
Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener, Sporda Şiddet ve Düzensizliği Önleme Yasası'nın TBMM Genel Kurulu'nda kabul edilmesiyle ilgili olarak önemli açıklamalar yaptı. Özgener, "Yasanın çıkması sporda şiddet illetinin sona ermesi yolunda dev bir adım olacak. Yasanın kabul edilmesi sadece futbol için değil, Türk sporu adına gerçek bir milat'' ifadelerini kullandı.

Özak'a ve bakanlara teşekkür
Özgener, TFF'nin resmi sitesinden şu açıklamalarda bulundu: "Futbol Federasyonu olarak Ekim 2009'dan bu yana harcadığımız yoğun çabaların karşılığını almaktan dolayı çok mutluyuz. TFF'nin şu andaki yönetiminin 3 yıllık görev süresindeki en mutlu anlarından birini yaşadık. Bakan Faruk Özak ve tüm milletvekillerine yürekten teşekkür ederiz. Herkesin çok yoğun emekleri oldu"

  1. 2.4.2011

Dev bir adım haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN