Galatasaray - Fenerbahçe derbisinde şok 'tükürük' görüntüsü! - Fotomaç
24 Mart 2019, Pazar

Galatasaray - Fenerbahçe derbisinde şok "tükürük" görüntüsü!

Galatasaray - Fenerbahçe arasında oynanan derbinin üzerinden iki gün geçmesine rağmen, çıkan olaylarla ilgili yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Kavganın fitilini ateşleyen Belhanda-Soldado tartışmasında Soldado'nun Belhanda'ya tükürdüğü iddia edilen anın görüntüleri ortaya çıktı.

Olaylı derbide kavganın fitilini ateşleyen iki oyuncu olarak öne çıkan Belhanda-Soldado tartışmasında şok bir görüntü daha ortaya çıktı.

GALERİ DEVAM EDİYOR

Bugün ortaya çıkan görüntülerde, maçın son dakikalarında yaşanan tartışma sırasında Soldado'nun Belhanda'nın sırtına tükürdüğü iddia ediliyor.

Maçın hakemi Fırat Aydınus'un ve VAR hakemlerinin dikkatinden kaçan bu görüntü sonrası tartışmanın giderek büyüdü ve maçın son düdüğünün ardından saha karıştı.

*Görüntüler beIN Sports'tan alınmıştır.

Soldado ile Belhanda arasında maçın son anlarında yaşanan gerginlik sonrası Soldado'nun Belhanda'ya tükürdüğü anın görüntülerini paylaşan taraftarlar ne ceza verileceğini merak etmeye başladı.

Bazı taraftarlar pozisyonla ilgili olarak "Soldado bunu Beşiktaş maçında da yapmıştı" derken kimileri de "Olayları başlatan belli. Bakalım ne ceza alacak" sorusunu sordu.

DİĞER GALERİLER
    BİZE ULAŞIN