Comolliden transfer açıklaması! - Galeri - Fotomaç
HEPSİ
  20 Kasım 2018, Salı

  Comolli'den transfer açıklaması!

  Fenerbahçe ile 3 yıllık sözleşme imzalayan Fransız sportif direktör Damien Comolli, teknik direktör konusuna açıklık getirdi. İşte Comolli'nin açıklamaları...

  Fenerbahçe ile 3 yıllık sözleşme imzalayan Fransız sportif direktör Damien Comolli de başkan Ali Koç gibi kulübün mali yapısının beklediklerinden daha kötü olduğunu belirtti.

  GALERİ DEVAM EDİYOR

  "Sözleşmem 3 yıllık ama daha uzun vadeli plan yaparım" diyen Comolli, sarı-lacivertli kulübe gelme nedenini "Futbolda çalışan herkes Fenerbahçe'yi bilir. Buraya geldikten sonra bir kez daha gördüm. Bu kulüpte olan herkesten çok destek gördük. Yeni bir kültür yaratmak istiyoruz, Türkiye'de olmayan bir futbol kültürü yaratmak istiyoruz" şeklinde açıkladı.

  Kökten bir değişim yapmak istediklerinin altını çizen Comolli, "Bütün duvarları yıkmak istiyoruz. Mental olarak tüm duvarlar yıkılmalı. Burada herkes bir diyalog içinde olmalı, iş birliği içinde olmalı. Taraftarımıza çok ihtiyacımız var. Gerçekten buradaki taraftarlardan çok etkilendim. Buna ihtiyacımız var. Başarı için bu gerekli" dedi.

  YARATICI KADRO İSTERİM

  Fransız futbol adamı transfer ve mali durumla ilgili de şöyle devam etti:

  "Finansal şartlar beklediğimizden kötü çıktı. Elimizden geleni yapacağız, bahane bulamayız. Her zaman yaratıcı kadro isterim. Teknik kadro, futbolcular, scout kadrosu... Farkı böyle yaratabiliriz. Scout ve altyapı konusunda her şey çok net. Scout ekibinin kaç kişi olacağını belirledik. Potansiyeli olan, milli takımlarda oynayacak oyuncular istiyoruz. Şu an anlaşmış olduğumuz scoutlarımız var. Çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Dünya çapında pek çok isimle görüşüyoruz."

  DİĞER GALERİLER
   BİZE ULAŞIN