Cocunun gözüne giren 4 isim - Galeri - Fotomaç
HEPSİ
  16 Kasım 2018, Cuma

  Cocu'nun gözüne giren 4 isim

  Fenerbahçe'de 4 futbolcu Cocu'nun gözüne girmeyi başardı

  KISTASI; ÇİFT YÖNLÜ OYUN

  Fenerbahçe'de dört oyuncu İsviçre kampı öncesi İstanbul'daki antrenmanlarda Teknik Direktör Phillip Cocu'nun gözüne girmeyi başardı. Hollandalı hocanın oyunun çift yönlü oynanması gerektiğini hemen her antrenmanda yinelediği, ilk 11 kıstaslarından birinin bu konu olduğu vurgulandı. (Milliyet)

  GALERİ DEVAM EDİYOR

  İŞTE COCU'NUN DİKKATİNİ ÇEKENLER

  Buna göre hem potansiyelleri hem de ortaya koydukları performansla bazı isimler Cocu'nun beğenisini kazandı. İşte deneyimli teknik adamın dikkatini çeken isimler:

  ELJİF ELMAS

  Büyük umutlarla kadroya katılan Makedon oyuncu, Cocu'nun göz hapsinde duruyor. Çift yönlü orta saha oyuncusu olmasının yanında potansiyeliyle de sivrilen Elmas, gençleri parlatmasıyla ünlü Cocu'nun takip listesinde.

  GİULİANO

  Brezilyalı yıldız, Aykut Kocaman'dan sonra Cocu'nun da ilk formayı vereceği isimler arasında sivriliyor. Tecrübeli orta sahayı Brezilya Milli Takımı'ndaki gibi 8 numarada düşünen Hollandalı hoca, önemli görevler vermeyi planlıyor.

  MEHMET EKİCİ

  Sezon başı kampına hem fiziksel hem de mental açıdan hazır başlayan Mehmet de oyunu çift taraflı oynayabilmesiyle Phillip Cocu'nun alternatifleri arasına girdi.

  DİĞER GALERİLER
   BİZE ULAŞIN