Son dakika transfer haberleri | için rest çekti! "Teklifi değerlendirin"

Glaatasaray'da transfer için başkanlık seçimi beklenirken, sarı-kırmızılılara geçen sezon ilgilendiği 'dan haber geldi. Kolombiyalı ön libero, yönetimiyle yaptığı görüşmede takımdan ayrılmak istediğini bildirirken, " veya 'dan gelen teklifin değerlendirilmesini bekliyorum" dedi. İşte son dakika Galatasaray transfer haberinin detayları...

Galatasaray Haberleri Giriş Tarihi: 10 Haziran 2021 Perşembe 10:17 Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2021 Perşembe 10:18

Ön libero arayan 'da 'ta forma giyen Jefferson ön plana çıktı. Marca gazetesinin Kolombiya versiyonu, Galatasaray'ın ile beraber, Bournemouth'la Championship'te yer almak istemeyen Jefferson Lerma'ya teklif yaptığını yazdı. Gazete, Kolombiyalı oyuncunun geçen sezon Premier Lig'den düşen Bournemouth'a verdiği sözü tuttuğunu ama bir sezon daha alt ligde oynamak istemediğini yazdı.

Bu yüzden İngiliz ekibinin yöneticileri ile bir görüşme yaptığı belirtilerek 26 yaşındaki ön liberonun, " ve benimle ilgileniyor. Bu takımlardan gelen tekliflerden birisinin değerlendirilmesini bekliyorum" dediği ifade edildi. Gazeteye göre; oyuncunun isteğine saygı gösterip, kiralanmasına izin verecek. G.Saray'ın Valencia'nın önüne geçebilmesi için iyi bir teklif sunması gerektiğini dile getirildi.

SON DAKİKA