: Bir kupaları eksilebilir

: Konuyla ilgili bir tarihçi çıkardılar mı? Kendi yazdıkları metni deklare ettiler mi? Ben anlamıyorum. Beni ikna edemez. Korkarım; şu andaki 1 şampiyonlukları eksilir! Onların ne başvurduğunu hala bilmiyoruz. Bugüne kadar bir tane tarihçi çıkarmadılar. Bula bula 'i buldular. İki tıfıl yönetici, akıl yaşta değil baştadır. Tarihten uzak insanlar, iflas etmiş tüccarlar. Kazandılar, 2 gün sustular.

Galatasaray Haberleri Giriş Tarihi: 08 Nisan 2021 Perşembe 06:50

Başkanı , 'nin '1959 öncesi şampiyonlukların geçerli sayılmasıyla' ilgili 'na yaptığı başvuruya bir kez daha sert tepki gösterdi. Futbol Kamp Tesisi hakkındaki bilgilendirme lansmanında gündemle ilgili soruları yanıtlayan Cengiz, "Biz bugüne kadar hep tarihçileri çıkarttık. 6 sayfa dilekçemizi herkese sergiledik. Herkes görsün dedik ama onların ne başvurduğunu hala bilmiyoruz. Bugüne kadar da bir tane tarihçi çıkarmadılar. Bula bula 'i (Engin) buldular" diye konuştu.

BİLMİYORSAN GOOGLE'A BAK
Cengiz sözlerine şöyle devam etti: Yani 2 tıfıl yönetici, akıl yaşta değil baştadır, doğru. Tarihten uzak insanlar, iflas etmiş tüccarlar. Kazandılar, 2 gün sustular. Bir gün bir tane tarihçi çıkarsınlar! Devamlı diyorlar ki, 'sen bize hırsız dedin'.. Ben de baktım nerede dedim diye. Ben size 'hırsız' demedim. Akıl yaşta değil baştadır. Ama belli bir eğitim de ister. Bu sırf aileyle olmaz. Yani sen bilmiyorsan 'a bakacaksın. Bak öğren. Ben bunu anlamıyorum. Eğitimi nerede alırsan al, insan önce kendini yetiştirmeli.

"FENERBAHÇE'DEN ÖZÜR DİLERİM"
Sevgili Fenerbahçe camiasından özür dilerim. O camia, hepsi benim için çok değerlidir ve hepsi yakın arkadaşımdır. Ama yönetimleri maalesef doğru gitmiyor. Bazı şampiyonluklarımızı 'himmet' ile almışız! 'Himmet' ne demekse! 'Dua' diyorlar. Sen niye kendine dua ettirmiyorsun. Ben ikna mı edeceğim 'i! Biz düşman değiliz. Beni ikna edebilir mi? Bir tane tarihçi çıkardılar mı? Kendi yazdıkları metne deklare ettiler mi? Ben anlamıyorum. Beni ikna edemez. Korkarım, 1 şampiyonlukları eksilir.

"CUMHURBAŞKANIMIZA TEŞEKKÜRLER"
Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Kemerburgaz arazisi için büyük uğraşlar verdiklerini söylerken Cumhurbaşkanı 'ın bu süreçte kendilerine büyük destek sağladığını söyledi. Cengiz, "Riva ve Florya'nın yeniden yapılanmasında, sözleşmelerin lehimize düzeltilmesinde uğraşan Cumhurbaşkanımıza da tekrar tekrar teşekkür ederim. Bir çakılı Galatasaray için 1 metre öteye götürene minnet duyar, teşekkür ederim" diye konuştu.

SON DAKİKA