Mustafa Cengiz’den ilginç şampiyonluk açıklaması: "Şişman kadın çıkmadan opera bitmez!" - Son dakika Galatasaray haberleri - Fotomaç
17 Ekim 2019, Perşembe

’den ilginç şampiyonluk açıklaması: "Şişman kadın çıkmadan opera bitmez!"

Mustafa Cengiz’den ilginç şampiyonluk açıklaması: "Şişman kadın çıkmadan opera bitmez!"
Başkanı , sahada dürüst, mert ve adil oyundan yana olduklarını söyledi. GSYİAD'ın mazbata törenine katılan Cengiz, sezon sonunda şampiyon olmak istediklerini anlatarak derbi için "Bu yarışta camiamız ve taraftarımızın desteğiyle yine ipi en önde göğüslemek için mücadele edeceğiz" dedi.

RAKİPLERE SAYGI DUYUYORUZ
Başkan Mustafa Cengiz, şampiyonlukla ilgili konuşmanın erken olduğunu da belirterek, "Hem rakibe saygı hem de bizim ve rakiplerimizin verdiği düzgün mücadeleler bağlamında şimdiden şampiyonluk hakkında bir şey diyemem. Şişman kız sahneye çıkmadan opera bitmez. Son düdüğün çalınması gerekiyor. O zaman inşallah haklı olarak biz şampiyon oluruz" ifadelerini kullandı.
  1. 25.4.2018

Mustafa Cengiz’den ilginç şampiyonluk açıklaması: "Şişman kadın çıkmadan opera bitmez!" haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN