''Arda futbolu G.Saray'da bırakacak!'' – Fotomaç – 09 Ocak 2018
18 Aralık 2018, Salı

''Arda futbolu G.Saray'da bırakacak!''

''Arda futbolu G.Saray'da bırakacak!''

'ın altyapıda yetiştiğini ve herkesin gözü gibi koruması gereken bir adam olduğunu söyleyen eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar, "Arda futbolu Galatasaray'da bırakacaktır. Burada başka görevler üstlenecektir" dedi.

Eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar, 'da forma şansı bulamayan ve adı sık sık 'la anılan 'la görüştüğünü belirterek, "Galatasaray, Arda'yı kucaklamalıdır" diye konuştu.

Arda'nın " varsa ben gelmem" diye bir şey söylemediğini ifade eden Ağar, "Arda terbiyesiz değildir" dedi.

Bloomberg HT'ye açıklamalarda bulunan Ağar'ın açıklamaları şöyle:

"Arda bizim bir evladımız. Galatasaray'da altyapıdan yetişmiş, hepimizin gözü gibi koruması gereken bir adam. Bir moral bozukluğu olabilir dedim. Bir evlat gibi severim. Bize jestler yapan bir çocuktur. Acaba orada ne yapıyorsun, nasıl oynamıyorsun diye sordum; '4 kilo verdim, gittim adam almıyor beni. Oynamam da lazım' dedi. Gönlüm Galatasaray'da oynamasıdır. Arda futbolu Galatasaray'da bırakacaktır. Öyle de olacaktır. Burada başka görevler üstlenecektir. Büyük camialara transfer olanların, ileri yaşamlarında ne tür sıkıntılara girdiğini biliyoruz. İsim verip kimseyi rencide etmek istemiyorum. Yanlış tercihleri ömür boyu karşılarına çıktı. Bunu izah ettim. Onu anlattım. Gayet tatlı bir konuşma geçti. Galatasaray, Arda'yı kucaklamalıdır."

"Fatih Terim varsa ben gelmem' gibi bir lafı yok. Öyle şey olur mu? Arda, terbiyesiz değildir. Öyle bir lafı olsa, yakışık almayacağını kendisine ifade ederim."

Eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar'a "Ben Terim'le çalışmam" dediği öne sürülen Arda Turan, "Hayal dünyanızın ürünü haberleri kendinize saklayın ve beni rahat bırakın" demişti.

  1. 9.1.2018 11:52
  2. Güncelleme: 9.1.2018 12:01

''Arda futbolu G.Saray'da bırakacak!'' haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN