10 yıl kimliksiz yaşamış – Fotomaç – 04 Haziran 2015
26 Mayıs 2019, Pazar

10 yıl kimliksiz yaşamış

10 yıl kimliksiz yaşamış

, bugün Florya Metin Oktay Tesisleri'nde basın mensupları ile gerçekleştirdiği kahvaltı sonrasında yaptığı özel sohbette, filmlere konu olacak yaşam hikayesinden kesitler anlattı.

Teknik Direktörü , babasının tüm ailesini Yunanistan'dan gizlice 'ye kaçırmasının ardından 10 yıl kimliksiz yaşamak zorunda kaldığını ve oynarken kimliği olmaması yüzünden lisans çıkartılamadığını anlatırken, duygulu anlar yaşadı. Futbolcu olarak 2 şampiyonluk yaşadığı Galatasaray'da, sezon ortasında görevi devralmasıyla birlikte çifte kupalı zafer yaşatan Hamza Hamzaoğlu'nun futbola başladığı çocukluk dönemleri ise dramatik anılarla yüklü. Yıllarca futbol oynamasına karşın kimliği olmadığı için lisans çıkartamayan Hamza Hamzaoğlu, sonrasında bir polisin yardımı ile Ankara'ya giderek kimlik sahibi olabildiğini belirtti.

altyapısında oynarken hem okuduğunu, hem de bir avukatın yanında ofisboy olarak çalıştığını anlatan Hamza Hamzaoğlu, çocukluğunun müthiş bir yoğunluk ve çalışma ile geçtiğini de söyledi. Hukuk ofisinin yanı sıra dönem dönem inşaatlarda da çalışıp beraberinde hem okuyup, hem de futbol oynadığını anlatan Hamza Hamzaoğlu'nun anıları Galatasaray muhabirlerine de duygulu dakikalar yaşattı.
  1. 04.06.2015

10 yıl kimliksiz yaşamış haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN