Son dakika haberleri | 'ye kötü haber! ve

Teknik direktör ile yollarını ayıran , takımın başına teknik sorumlu olarak 'nu getirdi. Sezon sonu için yeni bir teknik adam arayışına da giren sarı-lacivertlilere kötü haber 'in başkanı 'den geldi. İşte detaylar...

Fenerbahçe Haberleri Giriş Tarihi: 31 Mart 2021 Çarşamba 11:34

'de sezon sonunda bir değişim yaşanabilir. Eflatun-beyazlılar ile yola devam etmek istese de sezon sonunda tüm cephelerde yaşanabilecek bir başarısızlık sonrası yeni teknik direktör ile yola devam etme seçeneğini de masada tutuyor.

AS'ın haberine göre; , 'ın geleceği hakkında olumlu bakıyor. ve 'da durum beklenen kadar iyi olmasa da henüz havlu atılmadı. Zinedine 'ın iki kupadan birini getirmesi durumunda yola devam edilecek. Ancak, her iki cephede de 'bozgun' olursa Zidane ile yollar ayrılacak.

PEREZ'İN PLANI: LÖW VE RAUL

Başkanı 'in gönlü 'da olsa da, Arjantinli teknik adamın ile ocak ayında uzun vadeli bir sözleşme yapması bu ihtimal imasadan kaldırdı.

ve kurmaylarının hazırladığı alternatif plan ise ve ...

ANCELOTTI-ZIDANE GİBİ: LÖW-RAUL

Geçmişte ve 'ı birlikte takımın başına getiren ve kazanan Perez, yine aynı formülü uygulayacak. O dönem deneyimli teknik adam Ancelotti 1 numarayken, kulübün geleceği olarak görülen ise yardımcılığını yürütüyordu. Ancelotti'nin gitmesinin ardından bir efsanesi olan ve 'yı çalıştıran Zinedine Zidane kulübü devralmıştı.

Perez, ile yolların ayrılması durumunda yine aynı yolda gidecek. Deneyimli teknik adam , 1 numara olacak. 'yı çalıştıran ve şu ana kadar altyapı takımlarında gösterdiği performansla takdir toplayan 2 numara olacak. Raul, Löw'ün yanında hem gözlemci olacak hem de teknik direktörlüğü için deneyim kazanacak. Löw, Ancelotti gibi gidince de yerine Raul gelecek.

LÖW, 11 TEMMUZ'DA BIRAKACAK

ile de adı anılan , 11 Temmuz 2021'de sona erecek EURO 2020'nin ardından Almanya Milli Takım'daki teknik direktörlük görevinden ayrılacağını duyurmuştu.

SON DAKİKA