Son dakika spor haberleri: Rakip hocalardan aynı sözleri! ...

Son dakika spor haberleri: Sezona bomba transferlerle iddialı bir giriş yapan 'de sahada sergilenen futbol hayal kırıklığı yarattı. Özellikle 'de alınan üst üste mağlubiyetler camiada şok etkisi yaratırken teknik direktör 'un B planı olmaması rakip hocaların işini kolaylaştıran etken olarak göze çarptı. ve , Fenerbahçe deplasmanından galibiyetle döndü ve ile maç sonu benzer açıklamalar yaptı.

Fenerbahçe Haberleri Giriş Tarihi: 25 Şubat 2021 Perşembe 09:44 Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2021 Perşembe 09:45
Lig ve kupada arka arkaya önemli kayıplar veren Fenerbahçe'de özellikle rakiplerin hiç zorlanmaması hayal kırıklığı yaratıyor.

Milliyet'in derlediği habere göre, sarı-lacivertliler, sezon başından bu yana özellikle 'deki resmi maçlarda beklenmedik puan kayıpları yaşadı. Kanarya'yı mağlup eden tüm rakip teknik adamlar, karşılaşmaların ardından "'yi biliyorduk" demecini veriyor.

'den 'a, Aykut Kocaman'dan İsmail Kartal'a, Ünal Karaman ile Sumudica'dan Hamza Hamzaoğlu'na kadar hep aynı analizler geliyor. Her kaybedilen maç sonunda tüm rakip teknik direktörler adeta benzer açıklamaları yapıyor.

'nin bir B planının olmaması, duran top ve özellikle Caner Erkin'li sol kanat dışında bir opsiyonun olmaması rakiplerin işini kolaylaştırıyor.

Ayrıca bu yenilgilerin hem de 'de gelmesi bir diğer soru işaretini oluşturuyor. Rakiplerin artık Kadıköy'de 'yi rahatça durdurması herkesi umutsuzluğa sevk ediyor.

Hatta 'nin kazandığı bazı maçlarda bile rakip teknik direktörler benzer açıklamaları yapıyor. Alanyaspor'da Çağdaş Atan, Kasımpaşa'da Fuat Çapa ve Hatayspor'da Ömer Erdoğan, sarı-lacivertlilerin futbolunun etkisiz olmasına şaşırıp, kaybetmelerine anlam veremediklerini belirtiyor.

Tüm hocaların ortak görüşü, 'nin kendilerini şaşırtmaması, tam bekledikleri gibi çıkması ve kanat organizasyonlarından başka ağırlık ortaya koyamaması oluyor.

3-4
SERGEN YALÇIN:
Olabilecek tüm hamleleri biliyorduk. Biz de ona göre hamleler yaptık, kazandık. Oyuncularımız çok iyi uyguladı.

GAZİANTEP 3-1
MARIUS SUMUDİCA:
Kanatlardan geldiklerini biliyorduk. İlk yarı daha iyi oynadık. Sistemi 5-4-1'e döndürdüm ve kazandık.

- 0-1
FATİH TERİM:
Maç öncesi ne düşünmüşsek gerçekleştirdik, ne düşünmüşsek, o sahaya yansıdı. Maça biz hakim olmayı bekliyorduk öyle oldu.

1-2 BAŞAKŞEHİR
AYKUT KOCAMAN:
Fenerbahçe'nin zaten tarzını üç aşağı beş yukarı biliyorduk. Fenerbahçe'nin ne yapmak istediğini biliyorduk. Öyle de oldu.

0-1 GÖZTEPE
ÜNAL KARAMAN:
Fenerbahçe'nin nasıl oynayacağını biliyordum, öyle de oynadılar. Pozisyon olarak sadece karambolleri vardı, çok akılcı oynadık.

SON DAKİKA