transferde durmuyor! Son bomba 'dan

Ara transferde bombaları bir bir patlatan , 'nin ardından kadrosuna bir stoper takviyesi daha yapmak için kolları sıvadı. Sarı-lacivertlilerin, ’nin yeni sözleşme teklifini kabul etmeyen yıldız oyuncunun menajeriyle temasa geçtiği öğrenildi.

Fenerbahçe Haberleri Giriş Tarihi: 29 Ocak 2021 Cuma 01:16

Ara transferde , ve hamlelerini yaparak taraftarlarını bir kez daha ayağa kaldıran durmuyor.

Bir yandan da yeni sezonun planlamasını yapan Sarı-lacivertlilerden flaş bir hamle geldi. Yönetim, 'den Nikola Maksimovic'e kancayı attı.

BELÖZOĞLU YİNE DÜMENDE!
Sezon sonu sözleşmesi bitecek olan isimlerle çok yakından ilgilenen sportif direktör kısa bir süre önce de 'nun Mali'li forveti ile görüşme yapmıştı.

TRANSFER KOŞULLARINI ÖĞRENDİ
Takvim'in haberine göre; , 'nin sözleşme teklifini kabul etmeyen Maksimovic'in menajeriyle de temas kurdu. Sarı-lacivertliler, Sırp yıldızın transfer koşullarını öğrenip yeni bir randevu talep etti.

PİYASA DEĞERİ 15 MİLYON EURO
29 yaşındaki Maksimovic'in piyasa değeri 15 milyon Euro. 'nin 2017 yılında 'dan alırken bonservisine 21 milyon Euro ödediği Maksimovic bu sezon 'da 8 maçta oynadı.

İNGİLİZLER'E GÖRE TOTTENHAM İSTİYOR
Sezon sonu serbest kalacak olan Nikola Maksimovic birçok takımın transfer gündeminde yer alıyor. gazetesine göre da Sırp stoperle çok yakından ilgileniyor.

SZALAI'NİN PARTNERİ OLABİLİR!
Kısa süre önce yaptığı hamlesiyle savunmadaki çok önemli bir krizi çözen , yeni sezonda da Nikola Maksimovic'i transfer ederek defansını iyice sağlama almayı hedefliyor.

SON DAKİKA