‘Bu takıma kefilim’ - Son dakika Fenerbahçe haberleri - Fotomaç
21 Ekim 2019, Pazartesi

‘Bu takıma kefilim’

‘Bu takıma kefilim’

, bu sezonki kötü sonuçlar için taraftarlardan özür diledi, “Ancak şunu da söyleyeyim, kimse bu takımın F.Bahçeliliğinden şüphe etmesin” dedi.

Tam 17 yıl formasını giydiği ile sözleşmesi sona erecek olan , önemli açıklamalarda bulundu. Bu sezon taraftarları üzdükleri için özür dileyerek sözlerine başlayan 37 yaşındaki tecrübeli kaleci, "Bu formayı giyen hiç kimse bunun böyle olmasını istemedi. Taraftarlarımızın karşısına çıktığımızda kafamızı kaldıramıyoruz. Tüm kötü sonuçlara rağmen bizden desteğini hiç çekmeyen taraftarımıza hem teşekkür ediyoruz hem de özür diliyoruz" dedi.Tecrübeli file bekçisi sözlerine şöyle devam etti: "Şunu da söylemek istiyorum. Kimse Çubuklu'yu giyen takım arkadaşlarımın Fenerbahçeliliğinden şüphe etmesin. Hepsine sonuna kadar kefilim. Daha iyisini yapmamız gerektiğini de çok iyi biliyoruz."
  1. 15.5.2019

‘Bu takıma kefilim’ haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN