O sahne geceye damga vurdu! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 183. bölüm izle! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 183. bölümde ne oldu?

ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 183. Bölüm ile izleyenleri ekrana kilitledi. EDHO tek parça izlemek isteyenler arama motorlarında "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 183. bölüm izle!, EDHO izle, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz tek parça izle ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 183. Bölüm kesintisiz izle " gibi sorgular yapıyor. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 183. bölümde neler yaşandı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 183. bölüm nasıl izlenir? 184. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Dizi Haberleri Haberleri Giriş Tarihi: 24 Şubat 2021 Çarşamba 07:32

(), Sanem Çelik ( Ceylan), Ali Sürmeli ( Doğan), Hüseyin Avni Danyal (Tufan), Yunus Emre Yıldırımer (Alpaslan Çakırbeyli), Ozan Akbaba (İlyas Çakırbeyli), Pelin Akil Altan (Bahar), Engin Benli (Yaman), Sabiye Tozan (Hayriye Çakırbeyli) gibi oyuncuların yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 183. yeni bölümü hakkında tüm detaylar haberimizde...

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 183. BÖLÜMDE NELER OLDU?

, eşi Ceylan Çakırbeyli'yi şebekenin elinden kurtarmanın sevincini yaşayamadan, yeğeni Alpaslan'ın canının derdine düşer. Kendi mekanlarında, dostlarının arasında suikaste uğrayan Alpaslan, hastanede yaşam savaşı verir. İntikam ateşiyle yanıp tutuşan Hızır Çakırbeyli tüm ailesini ve dostlarını bir araya toplayarak iz bulmalarını ister. Hızır Çakırbeyli'nin bu isteğine en hızlı yanıtı ise kimsesizlerin babası Doğan verir. Alpaslan'a yapılan suikastin arkasındaki isme ulaşan Kimsesiz Doğan, okları kontrgerilla İshak'a çevirir. "Benim ciğerime göz diktiler" diyen Kimsesiz Doğan, sokaklardaki tüm kimsesizleri İshak'ın izini bulmaya çağırır.

Doğan Baba'nın bulduğu adreslere tek tek baskınlar yapan İlyas Çakırbeyli, yeğeni Alpaslan'ın intikamını almak için gözünü karartır. Tüm aile perişan halde Alpaslan'dan gelecek haberi beklerken, Ceylan Çakırbeyli'nin tek duası ise Alpaslan'ın ölmemesidir.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 183. BÖLÜM İZLE!

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 183. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

SON DAKİKA