Şölen başlıyor
20 Nisan 2019, Cumartesi

Şölen başlıyor

Şölen başlıyor

Cumhurbaşkanlığı ’nun sponsoru Vestel’den açıklama geldi. CEO Turan Erdoğan, ’nin tanıtımına katkı sunmaktan gurur duyduklarını belirtip, “Vestel olarak bisiklete yaptığımız yatırımları ayrı bir yerde tutuyoruz. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu’nu desteklemeye devam edeceğiz” açıklamasını yaptı.

55.'Sİ gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı (TUR 2019), bugün 'dan başlayacak. Geçtiğimiz yıllarda Ege ve bölgelerinde düzenlenen bu önemli organizasyon, bu sene Marmara'da yapılacak. 17 takımdan 119 sporcunun pedal çevireceği TUR 2019'da Türkiye de Milli Takım ile yer alacak. Dünyanın en iyilerinin yer alacağı dev yarış, tam 185 ülkede de yayınlanacak. Turun ilk etabı 156.7 kilometrelik İstanbul-Tekirdağ arasında olacak. Organizasyonla ilgili dün İstanbul'da basın toplantısı düzenlendi. Toplantıda konuşan Spor Bakanı Yardımcısı Hamza Yerlikaya, "Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu, Anadolu'nun bütün şehirlerinde yapılabilecek potansiyele sahip. Artık kabuğuna sığmayan bir organizasyon" dedi. Cumhurbaşkanlığı Destek ve Mali Hizmetler Genel Müdürü Mahmut Kazan ise, "Cumhurbaşkanlığı olarak böyle bir organizasyonu desteklemekten memnuniyet duyuyoruz. TUR 2019, ülkemizin doğal ve tarihi güzelliklerini milyonlarca kişiye ulaştıracaktır. Türkiye'nin tanıtımına ve turizmine katkılar sağlanacaktır" dedi.

  1. 16.4.2019

Şölen başlıyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN