Yeni bisiklet yolu Rektör Kızılay’ın katılımıyla test edildi - Son dakika Bisiklet haberleri - Fotomaç
01 Haziran 2020, Pazartesi

Yeni bisiklet yolu Rektör ’ın katılımıyla test edildi

Yeni bisiklet yolu Rektör Kızılay’ın katılımıyla test edildi

içerisinde yeni yapılan bisiklet yolu Rektör Prof. Dr. Ahmet ’ın katılımıyla test edildi.

3 bin 200 metre uzunluğundaki bisiklet yolunun test sürüşüne Rektör Prof. Dr. Ahmet 'ın yanı sıra Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nusret Akpolat, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı ile Bisiklet Topluluğu (İÜBİS) üyeleri de katıldı. Bisiklet Topluluğu'na çok önem verdiğini dile getiren Rektör Kızılay "Bisiklet topluluğumuzun hem yurtiçi hem de yurtdışı turları üniversitemizin ve belediyelerimizin desteğiyle gerçekleştirildi. Bu sene de yazın yurtiçi bir tur yapmanız ve size destek vermemiz lazım. Asıl önemli olan sizin her hafta şehir içi ve yakın bölgede yaptığınız turlardır" dedi.

"HERKESİN BİSİKLETE BİNMESİ GEREKİYOR"

'nin de turlar için çok önemli olduğunu aktaran Rektör Kızılay şunları söyledi:

"Bağ Evi'nde bir restorasyon yapacağız ve daha güzel olacak. Oraya mutlaka düzenli turlar düzenlemelisiniz. Sizden Bisiklet Topluluğu'nun aktif katılımcı sayısını arttırmanızı istiyorum ki bisiklet daha çok kullanılsın. Bisiklet yolunun çizgileri ve boyamaları tamamlandıktan sonra her hafta bununla ilgili daha çok şey konuşmamız lazım. Herkesin bisiklete binmesi gerekiyor."

Etkinlikte beraber olmaktan çok mutluluk duyduklarını belirten Bisiklet Topluluğu Başkanı Mehmet Arıbaş ise yeni, güzel ve daha büyük etkinliklerde beraber olmayı diledi. Yeni bisiklet yolundaki bisiklet turunun ardından Üniversite Konukevi'nde sohbet eşliğinde kahvaltı yapıldı.

  1. 26.03.2019
  2. Güncelleme: 26.03.2019 18:21

Yeni bisiklet yolu Rektör Kızılay’ın katılımıyla test edildi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
FOTOMAÇ GÜNDEM
Sitene Ekle
SON DAKİKA