Dorukhan kafa karıştırdı - Son dakika Beşiktaş haberleri - Fotomaç
12 Ağustos 2020, Çarşamba

Dorukhan kafa karıştırdı

Dorukhan kafa karıştırdı

'ta tam bir Dorukhan kafa karışıklığı yaşanıyor. Başarılı oyuncuyla ilgili yapılan bazı yorumlar şöyle: Yönetimle konusunda anlaşamadığı için oynamak istemiyor. İddia edildiği gibi ile görüşüyor, bu yüzden yönetim kadroya alınmasını istemiyor. Aslında iyileşmedi, hala eksikleri var. Bunları bir türlü gideremiyor. ile arasında anlaşmazlık var o yüzden kadroda yok.

'ta tam bir Dorukhan kafa karışıklığı yaşanıyor. Başarılı oyuncuyla ilgili yapılan bazı yorumlar şöyle: Yönetimle konusunda anlaşamadığı için oynamak istemiyor. İddia edildiği gibi ile görüşüyor, bu yüzden yönetim kadroya alınmasını istemiyor. Aslında iyileşmedi, hala eksikleri var. Bunları bir türlü gideremiyor. ile arasında anlaşmazlık var o yüzden kadroda yok.

  1. 9.7.2020

Dorukhan kafa karıştırdı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
FOTOMAÇ GÜNDEM
Sitene Ekle
SON DAKİKA