Pepe'ye büyük övgü! Gençlere taş çıkartıyor - Son dakika Beşiktaş haberleri - Fotomaç
18 Kasım 2019, Pazartesi

'ye büyük övgü! Gençlere taş çıkartıyor

Pepe'ye büyük övgü! Gençlere taş çıkartıyor

, Portekizli yıldız için “’ta ikinci baharını yaşıyor. Halen bir genç gibi enerjik, gerçek bir lider” yorumunu yaptı

'ın Portekizli yıldızı , performansıyla dikkat çekmeye devam ediyor. , İspanyol ekibi 'in de uzun yıllar formasını giyen Beşiktaşlı Pepe'ye övgüler yağdırdı. Tecrübeli oyuncunun son dönemde Beşiktaş ve Milli Takım formasıyla ortaya koyduğu performansın etkileyici olduğunu belirten Marca, "İkinci baharını yaşıyor" benzetmesi yaptı. Pepe'nin bu yüksek seviye futboluyla gençlere taş çıkarttığını belirten gazete, "Hâlâ bir genç gibi enerjik. Real Madrid'ten uzakta ama hem Beşiktaş'ta hem Portekiz'de hayranlık uyandırıyor. İki ekipte de kendine güveni ve hızıyla lider oyuncu olarak öne çıkıyor. Portekiz 'nda 100 maçı devirmenin onurunu da yaşıyor.
  1. 14.9.2018

Pepe'ye büyük övgü! Gençlere taş çıkartıyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN