Erkan Güven'in lisansı iptal edildi – Fotomaç – 03 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  12 Aralık 2017, Salı

  Erkan Güven'in lisansı iptal edildi

  Erkan Güven'in lisansı iptal edildi

  Beşiktaşlı Oğuzhan Özyakup'a sosyal medya aracılığı ile hakarette bulunan Erkan Güven hakkında Amatör Disiplin Kurulu'nun kararı açıklandı.

  Ne olmuştu
  Kayseri Erciyes - maçı sırasında Erkan Güven sosyal medya üzerinden Oğuzhan'a hakarette bulunmuştu. İzmir bölgesi hakemi Erkan Güven'e ait olduğu ifade edilen hesaptan şu twittler atıldı: "Oğuzhan Özyakup denen p..! Hakem İlker Meral, teknik direktör itirazı ile bir futbolcuya kırmıza kart vermeyecek kadar adamdır", "İlker Meral, yardımcısını yedirmez, direkt atmıştır. Oğuzhan p...i ortalığı karıştırıyor", "Şu Oğuzhan Özyakup denen d.. israfının twitter hesabı yok mu ya? Dibine kadar küfür etmek istiyorum!", "İlker Meral adamın hasıdır, Oğuzhan ya...ğı olayları ona yıkıyor" "Tek gerçek ". Bu tweet'lerin ardından ortalık karışınce, hakem Güven hesabını kapattı.

  Amatör Disiplin Kurulu'nun almış olduğu kararda şu ifadelere yer verildi:

  ''Erkan GÜVEN (Bölgesel Yardımcı Hakem) hakkında; sanal ortamda yaptığı açıklamalar nedeni ile Merkez hakem kurulu talimatına aykırı eylemi nedeni ile HAKEMLİK LİSANSININ İPTALİNE'' karar verilmiştir.

  1. 03 Kasım 2014, Pazartesi
  2. Güncelleme: 19:42
  Etiketler:

  Erkan Güven'in lisansı iptal edildi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN