İnönü'yü alacaklar – Fotomaç – 12 Eylül 2010
25 Mayıs 2019, Cumartesi

İnönü'yü alacaklar

İnönü'yü alacaklar

Levent Erdoğan, "İnönü Stadı'nı alıp, Beşiktaş'ı şehir dışına çıkarmayı istiyorlar" diye konuştu

İMAR İZNİ VERİLMİYOR
Beşiktaş'ın eski yöneticisi Levent Erdoğan, İnönü Stadı'nın ellerinden alınmak istendiğini iddia etti. 1903Radyo'ya konuşan Erdoğan, "Yeni bir stat projemiz var. İmara yönelik hiçbir yanlış yok. Ancak izin verilmiyor. Korkum bu stadın bizden alınmaya çalışılması. Buradan taşının, size istediğiniz yeri verelim diyorlar" dedi.

QUARESMA DÖNMELİ
İnönü Stadı'nın yerine başka bir tesis yapılarak, Beşiktaş'ın şehir dışına çıkarılmaya çalışıldığını dile getiren Levent Erdoğan, stat zeminin bozulması için de, "Stadın konserlere verilmesi, mevsimin kurak ve nemli geçmesi çimlere zarar verdi" yorumunu yaptı. Erdoğan, Quaresma'nın sakatlanmasının büyük kayıp olduğunu da belirtti.

  1. 12.9.2010

İnönü'yü alacaklar haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN