2009 yılı Beşiktaş'ın yılı

Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Kenan Öner, ''2009 yılının her anlamda Beşiktaş yılı olduğunu söyleyebilirim'' dedi.

Beşiktaş Haberleri Giriş Tarihi: 30 Ocak 2010 Cumartesi 11:24 Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2010 Cumartesi 11:24
Beşiktaş Kulübü'nün Yıllık Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı'nda kulüp yönetim kurulunun 2009 yılındaki faaliyetleriyle ilgili bilgi veren Kenan Öner, 2009 yılının her anlamda ''Beşiktaş yılı'' olduğunu belirterek, ''2009, çifte kupa alarak tarihi bir zafere imza attığımız, Fulya Projesi'nin kurdelesini kestiğimiz bir yıl oldu'' diye konuştu.

Bu başarının mutluluğunu hep birlikte yaşadıklarını ifade eden Öner, ''Bu büyük başarıları camia olarak ve kenetlenerek başardık. Camia olabilmek, Beşiktaş'ı diğer kulüplerden ayıran bir özelliktir. Birlik ve beraberliği sağlayamamış bir kulüp asla şampiyon olamazdı. Beşiktaşımız 19 yıl aradan sonra çifte şampiyonluk yaşamış, herkesin imrendiği bir kulüp olmuştur. Bizi kıskananlar gündemi değiştirmeye çalışmıştır'' ifadelerini kullandı.

KONGREYE KATILIM YÜKSEK

Beşiktaş Kulübü'nün Yıllık Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı'na kongre üyeleri büyük ilgi gösterdi.
Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleştirilen mali kongrede salon tamamen dolarken, yoğun güvenlik önlemleri de dikkati çekti. Bir noktada üst araması yapılırken, diğer noktada ise üyelere kartları verildi.

TÜRKİYE LİGİNİN GOL KRALLARI

FUTBOLCULARIN LAKAPLARI

DEVRE ARASI YAPILAN EN KÖTÜ TRANSFERLER

DEVRE ARASI GERÇEKLEŞEN TRANSFERLER


BİZE ULAŞIN