PSG'den sağlık çalışanlarına 200 bin avronun üzerinde yardım - Son dakika Avrupa’dan Futbol haberleri - Fotomaç
05 Nisan 2020, Pazar

'den sağlık çalışanlarına 200 bin avronun üzerinde yardım

PSG'den sağlık çalışanlarına 200 bin avronun üzerinde yardım

(Ligue 1) kulübü Saint-Germain (), yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında sağlık çalışanlarına yardım amaçlı satışa çıkarılan formalardan 200 bin avrodan fazla gelir elde edildiğini açıkladı.

Kulübü, internet sitesinden satışa sunulan ve üzerinde "Tous Unis" (Hep Birlikte) yazılı bin 500 adet özel üretim iç saha formasının 12 saatte tükendiğini duyurdu.

Forma satışından elde edilen 200 bin üzerindeki gelirin, Fransa'nın başkenti 'teki hastanelerde görev yapan sağlık çalışanlarına gönderileceği belirtildi.

  1. 27.03.2020

PSG'den sağlık çalışanlarına 200 bin avronun üzerinde yardım haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
SON DAKİKA