Hıncal Uluç: "Korkak bir adam Galatasaray'ın kaptanı" - Son dakika Futbol videoları, Futbol haberleri - Fotomaç
Videoyu Daralt

Hıncal Uluç: "Korkak bir adam Galatasaray'ın kaptanı"

A Spor yorumcusu HIncal Uluç 90'A programında hem hakemler hem de Galatasaray kaptanı Muslera hakkında açıklamalarda bulundu. Uluç, "Türkiye'de hakem yok eyyamcılar var" ifadelerini kullanırken, Muslera içinde "90+2. dakikada oyunu geciktirdiği için sarı kart kart görecek kadar düşünce kıtlığına uğramış, korkaklıktan, korkak bir adam Galatasaray'ın kaptanı" dedi. Hıncal Uluç'un açıklamaları şu şekilde: "Muslera, Trabzonspor maçından en az 7 dakika çaldı. 90+2. dakikada gördü sarı kartı. O da Muslera'nın ayıbı, 90+2'de hala Galatasaray'ın kaptanı oyunu geciktirmeye çalışıyor. 30 saniye kalmış maçın bitmesine. Vursan karşıya maç bitti zaten. Orada sarı kart görecek kadar düşünce kıtlığına uğramış, korkaklıktan, korkudan bir adam Galatasaray'ın kaptanı. Umrumda değil onun kurtardığı goller. Kurtardığı goller görevi. Bu kadar parayı alıp geliyor Galatasaray'a golleri kurtarmak için. Bedavaya kurtarmıyor ama Galatasaray kaptanı olarak bunu yapamazsın. Ekranın başındaki bunca yıllık Galatasaraylı Hıncal Uluç'u rencide etmeye hakkı yok."

  • Video Boyutu
  • Bu videoyu bildir
  • İşaretlenen videolar ve kullanıcılar, Topluluk Yönergeleri'mizi ihlal edip etmediklerinin belirlenmesi için YouTube personeli tarafından 7 gün 24 saat izlenir. Topluluk Yönergeleri'ni ihlal eden hesaplara ceza verilir, ciddi düzeyde veya tekrarlı ihlaller yapanların ise hesapları feshedilebilir. Bir kanalı bildirmek istiyorsanız lütfen burayı tıklayın
03 Nisan 2018 , Salı
SİTENE EKLE
  • Video Boyutu


haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
    BİZE ULAŞIN