Fatih Terim'den yabancı sınırı açıklaması
Videoyu Daralt

Fatih Terim'den yabancı sınırı açıklaması

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, forvet transferiyle ilgili tartışmalara açıklık getirdi.

Florya'da soruları yanıtlayan tecrübeli hoca şöyle konuştu: Benim söylediğim sözler ne yönetimle, ne de başkanla ilgili. Modeste Florya'ya gelmiş, bizim haberimiz yok. Şu kadara anlaştılar, uçaktan indi, buna bindi! Herkes elinden gelen gayreti yaptı. 3 aydır ben, yönetim, scout ekibi 300-400 oyuncu eledik. 40'a yakın oyuncuyla temasımız oldu. 12-13 tane de atak oyuncusuyla görüştük. Biz de çok istedik Allah'ım şu olsun diye.

SON ANDA CAYILDI
Gomis satıldığında hepimiz daha da ümitlendik. Ümitlenmesek ne Abdürrahim, ne de ben o sözleri etmem. Ama bazen son dakikaya kadar evet dediğiniz son anda vazgeçiyor. Kulübü daha fazla istiyor. Bazen 0'a verilecek oyunculara çok para istendiği de oluyor. Benim sözüm 'Forvet alınmazsa Galatasaray biter' diyenlere... Orkestradan bir çalgı eksik olduğunda parçanın çalınmadığını hiç gördünüz mü? Biz de mevcut oyuncularla Şampiyonlar Ligi parçasını en güzel şekilde söylemeye çalışacağız.

YABANCI KURALINDAN SIKILDIM!
Terim, yabancı kuralı tartışmalarıyla ilgili de şunları söyledi: "Bu işten sıkıldım ben. Bu işin çıkmasında emeği olanlardanım. O gün çok nettik. Bugün ne oldu değişti anlamıyorum. Bu kural 14 yabancı kuralı değil, 14 Türk kuralı. Bizim şu anda 12 yabancımız var. 14 yabancı zorunluluğu yok. 28 Türk de alabilirsiniz. Ben 4 yabancıyla Avrupa Şampiyonu oldum. Başkanımız izin verirse toplantıda Galatasaray'ı temsil etmek isterim."

BELHANDA'YA GEREĞİNİ YAPARIZ
Trabzonspor maçında kızarıp 3 maç ceza alan Belhanda için, "Maçtan önce defalarca uyarmamıza rağmen o hatayı yaptı. Biz kendi içimizde gereğini yaparız" diyen Terim, Hasan Şaş'ın 3 maç ceza alması için de, "Zaman zaman bana da galiz küfürler ediliyor. İnsan durup dururken seyirciye döner mi?" yorumunda bulundu. Kasımpaşa maçı için de, "Liderler ve iyi gidiyorlar. Saha avantajımızı kullanacağız" dedi.

  • Video Boyutu
  • Bu videoyu bildir
  • İşaretlenen videolar ve kullanıcılar, Topluluk Yönergeleri'mizi ihlal edip etmediklerinin belirlenmesi için YouTube personeli tarafından 7 gün 24 saat izlenir. Topluluk Yönergeleri'ni ihlal eden hesaplara ceza verilir, ciddi düzeyde veya tekrarlı ihlaller yapanların ise hesapları feshedilebilir. Bir kanalı bildirmek istiyorsanız lütfen burayı tıklayın
07 Eylül 2018, Cuma
SİTENE EKLE
  • Video Boyutu


    BİZE ULAŞIN