Erol Bedir: Mağdur olan taraf biziz - Son dakika Galatasaray videoları, Galatasaray haberleri - Fotomaç
Videoyu Daralt

Erol Bedir: Mağdur olan taraf biziz

Kayserispor Başkanı Erol Bedir, A Spor'a özel açıklamalarda bulundu.Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun (PFDK) verdiği cezaları yorumlayan Bedir, "Galatasaray'a verilen cezalar konuşuluyor, mağdur olan taraf biziz" ifadelerini kullandı.

"MAĞDUR OLAN BİZİZ!"

Hep Galatasaray'a verilen cezalar konuşuluyor. Mağdur olan taraf biziz. Bu konuda, şu andaki olaydan ne Galatasaray, ne Kayserispor camiasının, ne bu cezaları veren kurumların, ne de TFF'nin mutlu olduğuna inanmıyorum. Herkes huzursuz. Biraz daha şöyle bakmamız lazım. Anadolu'da da takımlar var. Anadolu'da da futbolcular, yöneticiler, emek veren, ter döken hocalar var. Biraz böyle adalet vicdanlarda sağlanırsa, bu da uygulamaya yansır.

"AKIL SELİM GALİP GELECEKTİR"

Ben inanıyorum ki, akıl selim galip gelecektir. Bu giden yolun, iyi bir yolun olmadığını, adaletin herkese lazım olduğunu, sadece 1 kişiye değil herkese lazım olacağını bilmesi gerekir.

19:05'TE AÇIKLANMASI HAKKINDA

"Galatasaray'ın cezasının 19:05'te açıklanmasıyla ilgili düşünceniz nedir? sorusuna yanıt veren Erol Bedir, "Ateş düştüğü yeri yakar. Eğer 19:66'ta (öyle bir rakam yok da) o saniyeye denk getirilseydi, ben de tepki gösterdim. Eğer tesadüf değilse bunu yapana en büyük ceza verilmeli. 1905 Galatasaray'ın kuruluş yıldönümü. Tahminimi sorarsanız, hiçbir kişi gerçekten Galatasaray düşmanı dahi olsa buna cesaret edemez. Etmemesi lazım. İşin aslını bilmediğimiz için bir şey diyemiyorum.

  • Video Boyutu
  • Bu videoyu bildir
  • İşaretlenen videolar ve kullanıcılar, Topluluk Yönergeleri'mizi ihlal edip etmediklerinin belirlenmesi için YouTube personeli tarafından 7 gün 24 saat izlenir. Topluluk Yönergeleri'ni ihlal eden hesaplara ceza verilir, ciddi düzeyde veya tekrarlı ihlaller yapanların ise hesapları feshedilebilir. Bir kanalı bildirmek istiyorsanız lütfen burayı tıklayın
06 Eylül 2019 , Cuma
SİTENE EKLE
  • Video Boyutu
  • 0
  • 1


haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
    BİZE ULAŞIN